تفاهم‌نامه احداث ۴ هزار واحد مسکونی برای خانوارهای دومعلول و بیشتر امضا می‌شود

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۰/۰۶/۲۳
فرهاد خاکی پور مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز از امضای تفاهم‌نامه احداث ۴ هزار واحد مسکونی برای خانوارهای دو معلول و بیشتر برای سال‌جاری خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، فرهاد خاکی‌‌پور مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز اقدامات آن انجمن را برای تامین مسکن خانوارهای دو معلول و بیشتر برشمرد.

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن‌ساز از امضای تفاهم‌نامه ساخت ۴ هزار واحد مسکن برای خانوارهای دارای دومعلول و بیشتر خبر داد و گفت: برای سال جاری، تفاهم‌نامه احداث ۴ هزار واحد مسکونی برای خانوارهای دو معلول و بیشتر به امضا می‌رسد.

خاکی‌‌پور ادامه داد: یک هزار و ۱۰۰ واحد باقیمانده از ۱۴ هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی خانوارهای دو معلول و بیشتر که موضوع تفاهم‌نامه سال ۱۳۹۵ بوده، تا پایان امسال تکمیل و بهره‌برداری می‌شود که متوسط پیشرفت فیزیکی واحدهای باقیمانده حدود ۹۰ درصد است.

وی همکاری دستگاه‌های همکار از جمله بنیاد مستضفعان، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و وزارت راه و شهرسازی را در تکمیل پروژه‌های مسکن خانوارهای دومعلول و بیشتر مناسب ارزیابی کرد و اظهار امیدواری کرد تا برنامه سال جاری در موعد مقرر، محقق شود.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000