مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن خبر داد:

آمادگی بزرگترین انبوه‌ساز کشور برای مشارکت در ساخت یک میلیون مسکن

مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن از آمادگی این گروه به عنوان بازوی اجرایی بانک مسکن و همچنین بزرگترین انبوه ساز کشور برای مشارکت در طرح جهش تولید و تامین مسکن خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

یاسر امامی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در خصوص سیاست‌های پیش روی شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن اظهار داشت: این گروه به عنوان بزرگترین انبوه ساز کشور و با توجه به سابقه بیش از 30 ساله و پشتوانه قوی، می‌تواند ادعا کند که پرتفویی از پروژه‌ها را در اختیار دارد.

مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن، با تاکید بر اینکه این شرکت متکی به یک نوع محصول یا کاربری خاص نیست، ادامه داد: ما برای همه دهک های درآمدی جامعه به ویژه جامعه هدف پروژه‌هایی را تعریف خواهیم کرد.

وی افزود: به صورت کلی غالب پروژه های گروه سرمایه گذاری مسکن متعلق به گروه ها و دهک های میان درآمدی جامعه است به طوری که بیش از 70 درصد پروژه های شرکت را واحدهای با کاربری«مسکونی» تشکیل می دهند. پیام این موضوع، این است که گروه سرمایه گذاری مسکن به عنوان بازوی اجرایی بانک مسکن در راستای سیاست ها و اهداف دولت و بانک مسکن گام برداشته و برخواهد داشت.

امامی، همچنین ادامه داد: علاوه بر این، گروه سرمایه گذاری مسکن به عنوان بزرگترین انبوه ساز کشور در دوره های مختلف در طرح ها و برنامه های ملی ساخت مسکن از جمله مسکن مهر و همچنین برنامه اقدام ملی مسکن مشارکت داشته است.

مدیرعامل گروه سرمایه گذاری مسکن، با تاکید بر اینکه امروز آمادگی خود را برای مشارکت در طرح جهش تولید و تامین مسکن دولت سیزدهم اعلام می کنیم، گفت: ذکر این نکته ضروری است که در حال حاضر نیز گروه سرمایه گذاری مسکن برای اجرای این پروژه ملی ظرفیت های بسیار خوبی دارد، ضمن اینکه بانک مسکن نیز ظرفیت های بسیار مناسبی را فراهم کرده و در اختیار گروه سرمایه گذاری مسکن برای اجرای این طرح ملی قرار داده است.

وی تاکید کرد: ما با به کارگیری همه این ظرفیت ها آماده ایم به عنوان بازوی اجرایی پروژه‌های ساختمان، در کنار دولت محترم، وزارت راه و شهرسازی و بانک مسکن برای مشارکت در بخشی از طرح ساخت سالانه یک میلیون مسکن در کشور مشارکت کنیم.

وی در بخش دیگری از اظهاراتش درباره پروژه آسمان البرز که اخیرا تعدادی از واحدهای آن با حضور رییس هیأت مدیره بانک مسکن و برخی مدیران شرکت های تابعه به بهره برداری رسید، گفت: این پروژه یک مجموعه 2800 واحدی متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است که با مشارکت شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن در قالب مشارکت شرکت سرمایه گذاری مسکن نوین پایدار و خانه گستر یکم در دستور کار قرار گرفت.

امامی با بیان اینکه قرارداد اجرای 168 واحد از این پروژه در اوایل سال 1398 منعقد شد، اظهار داشت: این تعداد واحد مسکونی در قالب 6 بلوک توسط شرکت سرمایه گذاری مسکن نوین پایدار از شرکت های تابعه گروه سرمایه گذاری مسکن اجرا و اخیرا مورد بهره برداری قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن ادامه: پروژه مسکونی آسمان البرز، هم از نظر کیفیت و هم از نظر تعهد زمانی اجرای پروژه برای مجموعه هلدینگ و مالک بسیار راضی کننده بود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000