گروه سرمایه گذاری مسکن عضو بنیاد جهانی انرژی شد

گروه سرمایه‌گذاری مسکن به عضویت بنیاد جهانی انرژی (Energy Globe) به عنوان بزرگ‌ترین سازمان جهانی ارایه «جایزه جهانی پایداری» (Energy Globe Award) درآمد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از روابط عمومی شرکت گروه سرمایه‌گروه گذاری مسکن، این هلدینگ از دیرباز در راستای ساخت‌وساز پایدار دارای عضویت حقوقی در انجمن‌های بتن ایران، انجمن مدیریت سبز ایران و انجمن علمی ساختمان پایدار بوده و برای دست‌یابی به اهداف متعالی این رویکرد، اقدامات متعددی را در طراحی، ساخت و بهره‌برداری پروژه‌های گروه به انجام رسانده است.
گروه سرمایه‌گذاری مسکن به‌تازگی نیز با همت مدیریت تحقیق و توسعه معاونت فناوری و مدیریت ساخت و تعامل انجمن مدیریت سبز ایران، به عضویت بنیاد جهانی انرژی (Energy Globe) درآمده است. این بنیاد به عنوان بزرگ‌ترین سازمان جهانی برای ارایه «جایزه جهانی پایداری» (Energy Globe Award) فعالیت می‌کند و ضرورت توسعه اقتصادی را با رویکرد ثروت‌آفرینی پایدار در 185 کشور عضو بنیاد جهانی انرژی ایجاد می‌کند که تضمینی بر رشد اقتصادی، اشتغال و امنیت اجتماعی می‌باشد.
کشورهای عضو این بنیاد به‌طور سالانه، پروژه های سبز خود را در بخش‌های شش گانه: هوا ، خاک، انرژی، آب، جوانان، آینده و موضوع منتخب سالانه به بنیاد جهانی انرژی ارسال می‌کند که تعداد این پروژه‌ها تا حدود 11 هزار پروژه نیز می‌رسد.
بنیاد جهانی انرژی در 18 سال اخیر، پروژه‌های دریافتی را توسط هیئت ارزیابی متخصص بر اساس بخش‌بندی و نوع صنعت مورد ارزیابی قرار داده و در یک صحنه بزرگ جهانی، برترین‌ها و اثربخش‌ترین‌ها را به جهانیان معرفی می‌کند.
تاکنون از کشور جمهوری اسلامی ایران بیش از 60 پروژه در مدت زمان هشت سال گذشته موفق به دریافت National Award از این بنیاد شده‌اند و در سال ۲۰۱۸، مراسم اهدای جایزه جهانی Energy Globe در شهر یزد، به عنوان اولین پایتخت تاریخی و فرهنگی پایدار جهان، شهری که از هزاران سال پیش خانه‌ها بر مبنای برج‌های باد تهویه مطبوع بنا شده‌اند، برگزار شد.
امید است گروه سرمایه گذاری مسکن با شناسایی، ارزیابی و امکان‌سنجی پروژه‌های شاخص خود در تطابق با مدل‌های بین‌المللی ساختمان پایدار و به‌ویژه بنیاد جهانی انرژی نیز موفق به اخذ جوایز و گواهینامه‌های بین‌المللی مربوطه شود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000