معاون اول رییس‌جمهور از مناطق زلزله‌زده استان هرمزگان بازدید کرد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۰/۰۸/۲۵
معاون اول رییس‌جمهور از برخی مناطق زلزله‌زده و آسیب‌دیده استان هرمزگان بازدید کرد و از نزدیک در جریان میزان خسارات و آسیب‌ها قرار گرفت.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، محمد مخبر شامگاه یکشنبه پس از جلسه هیأت دولت به همراه وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نیرو به منظور بازدید از مناطق زلزله زده به استان هرمزگان سفر کرد.

معاون اول رییس‌جمهور پس از ورود به بندرعباس، از مناطق زلزله‌زده گیشان و آب‌شیرین بازدید کرد و از نزدیک در جریان آسیب‌ها و خسارات وارد شده به منازل مسکونی مردم و زیرساخت‌ها قرار گرفت.

وی همچنین با حضور در ورزشگاه شهدای خلیج فارس بندرعباس از روند اسکان اضطراری مردم در این ورزشگاه بازدید کرد و ضمن ابراز همدردی با مردم زلزله زده، صمیمانه با آنان به گفت و گو پرداخت و پای درد و دلشان نشست.

در جریان بازدیدهای معاون اول رییس‌جمهور که تا ساعت ۴ بامداد امروز به طول انجامید، مخبر همچنین به همراه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضوردر بیمارستان شهید محمدی بندرعباس ضمن عیادت از آسیب دیدگان، دستورات لازم را برای رسیدگی فوری به مردم زلزله‌زده صادر کرد.

گفتنی است معاون اول رییس‌جمهور در بدو ورود به بندرعباس در گفت‌و‌گو با خبرنگاران، اعلام کرد: از لحظه‌ای که رییس جمهور از وقوع زلزله مطلع شدند دستورات متعددی را به دستگاه‌های مختلف دادند و از من خواستند که در اولین فرصت به استان سفر کرده و از نزدیک مسائل را بررسی و تصمیمات فوری برای رسیدگی به زلزله‌زدگان اتخاذ کنیم.

وی افزود: برای جبران خسارات و آسیب‌های وارد شده تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد و امیدوارم هر چه زودتر بتوانیم مسائل و مشکلات مردم زلزله زده را مرتفع کنیم.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000