به پشتوانه سابق و موفقیت های قبلی، آماده اجرای طرح نهضت ملی مسکن نیز هستیم

مهدی جمالوندی در دیدار با مسوولان شرکت جهاد نصر زنجان گفت : به پشتوانه سابقه موفق در طرح مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن با تمام توان آماده اجرای طرح نهضت ملی مسکن نیز هستیم.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، مهدی جمالوندی مدیر شعب استان با مدیر عامل شرکت جهاد نصر زنجان به منظور معارفه طرفین و تحکیم روابط در اجرای طرح اقدام ملی مسکن (بام)، دیدار کرد.

وی در این دیدار ابراز داشت : با وجود تجربه درخشانی که از طرح مسکن مهر کسب کردیم، برای انجام وظیفه انسان دوستانه و خدمت رسانی به همشهریان عزیز با تمام توان آماده برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در سطح استان هستیم.

مهدی جمالوندی با بیان اهمیت اعتماد همشهریان عزیز زنجانی در حصول موفقیت اجرای طرح های تکلیفی، خاطرنشان کرد : نکته مهمی که در سایه دستیابی به توفیق در طرح مسکن مهر در زنجان وجود دارد این است که عملیات اجرا و پشتیبانی این طرح با حمایت ویژه ای انجام شده و در نهایت با ارزش افزوده قابل توجهی در اختیار مصرف کننده واقعی قرار گرفته است.

مدیر شعب استان با اشاره بر افزایش تعاملات و مراودات فیمابین شرکت جهاد نصر و بانک مسکن عنوان کرد : با عنایت به سابقه والای هر دو طرف در انجام رسالت حرفه ای خود هرچه میزان مشارکت و همیاری بانک و شرکت جهاد نصر در پروژه اقدام ملی مسکن بیشتر و روابط تنگاتنگ باشد، قطعیت در حصول نتیجه مطلوب افزون خواهد شد.

در ادامه این نشست احمد پیری مدیر عامل شرکت جهادنصر زنجان با تقدیر از مجموعه بانک مسکن در اجرای طرح های دولت محترم به جهت خانه دار کردن اقشار مختلف مردم و اینکه بانک مردمی است، مشکلات و موارد موجود در پروژه ها را مطرح و رهنمودهای لازم را مستقیم از مدیر شعب استان دریافت کرد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000