تقدیر از مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی

در دومین اجلاسیه مجمع جهانی مستضعفین و هم اندیشی فرماندهان مقاومت بسیج وزارتخانه ها و ادارات که با موضوع "یمن - محور تحول و خودباوری جهان اسلام" در محل سالن اجلاس سران تهران برگزار شد از مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی تقدیر گردید.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از روابط عمومی مرکز بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی، در این مراسم که از سوی سازمان بسیج کارمندان و ادارات و با حضور سید محمد حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور و علیرضا زاکانی، شهردار تهران و همچنین فرمانده حوزه مقاومت بسیج بانک مسکن برگزار شد از برخی مراکز بسیج ادارات از جمله مرکز مقاومت بسیج وزارت امور اقتصادی و دارایی تقدیر گردید.
بر اساس این گزارش، در بخشی از متن لوح تقدیری که از سوی سرهنگ پاسدار وحید تیموری، فرمانده سازمان بسیج ادارات و کارمندان تهران بزرگ صادر شد با بیان اینکه توفیق خدمتگزاری در نهاد مقدس بسیج موهبتی بزرگ است که به خادمان آن اعطا شده است، از تلاش های صادقانه و زحمات خالصانه مرکز مقاومت بسیج این وزارتخانه در اجرای ماموریت ها و برنامه های بسیج قدردانی شد.
گفتنی است، در دومین اجلاسیه مجمع جهانی مستضعفین علاوه بر مقامات کشوری و لشکری، اندیشمندان و فرهیختگان داخلی و خارجی و میهمانانی از جبهه مقاومت نیز حضور داشتند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000