بلوچی در کمیسیون هماهنگی بانک های استان البرز با حضور استاندار البرز مطرح کرد

برنامه‌ریزی در جهت اتمام پروژه های مسکن مهر و اعلام آمادگی بانک مسکن در اجرای پرقدرت طرح نهضت ملی

جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های استان البرز با حضور استاندار البرز و معاونت امور اقتصادی استانداری البرز و ریاست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان البرز و کلیه مدیران شبکه بانکی به میزانی بانک ملی استان
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی خبرگزاری هیبنا:

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان البرز؛ جلسه کمیسیون هماهنگی بانکهای استان البرز با حضور آقای دکتر عبداللهی استاندار محترم استان البرز، آقای دکتر شاهمرادی معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری، آقای ربیعی ریاست محترم سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز و مدیران شبکه بانکی استان البرز به میزبانی بانک ملی استان البرز برگزار شد.

آقای دکتر عبداللهی استاندار محترم استان البرز ضمن قدردانی از مدیران بانکها در شبکه استانی بواسطه ی آمار عملکردی اظهار داشت: استان به تلاش بانکها و نگاه مثبت مدیران بانکها به صورت ویژه نیاز دارد و طبق برنامه ریزی های انجام شده، رشد اقتصادی 8 درصدی در کشور در سال 1401 هدفگذاری شده است که این میزان با توجه به برخورداری و توانمندی و شرایط ویژه حاکم در استان، با کمک تمامی سازمان ها و دستگاه های اجرایی و مشارکت عمومی، بیشتر از سایر استانها محقق خواهد گردید.

استاندار البرز افزود: بانک ها همراه باشند تا در اقتصاد البرز تحول ایجاد کنیم. بانک های استان برای حمایت از سرمایه گذاران با دید مثبت و عملگرا وارد میدان شوند.

نماینده دولت در استان البرز گفت: بانک ها تأثیر بسزایی در ایجاد تحول در اقتصاد استان ایفا می کنند از این رو انتظار می رود که با دید مثبت به موضوعات تولید، ساخت و ساز مسکن، صنعت و صادرات نگاه کنند و موجبات پیشرفت را فراهم کنند.

مهدی بلوچی در این جلسه ضمن خوش آمدگویی و تبریک انتصاب دکتر عبداللهی به استانداری البرز ابراز امیدواری کردکه استاندار حمایت خودرا از حوزه تولید مسکن و ساختمان به ویژه در بخش طرح نهضت ملی مسکن با اجرای پرقدرت بانک مسکن اعلام کرده است.

مدیر شعب استان البرز با استمداد از استاندار در خصوص پروژه های راکد طرح مهر؛تقاضای تشکیل جلسات مستمر شورای تأمین مسکن استان به جهت تسریع و تسهیل در اتمام طرح مسکن مهر وهمچنین به مرحله قرارداد رسیدن طرح اقدام ملی داشت.

مهدی بلوچی افزود: مجاهدت های کارکنان فهیم بانک در ایام کرونا را نباید نادیده گرفت و می بایست به جهت مجاهدت های پرسنل بانکها تجلیل و تقدیر صورت گیرد.

وی در ادامه به ارائه راهکار عملی به استاندار محترم در خصوص مشکلات سیستم بانکی البرز اقدام کرد و در پایان به تشریح حدود اختیارات مدیریت استان در خصوص تصمیم گیری اعتباری درپرونده های تسهیلاتی و تعهداتی پرداخت.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000