پرونده پروژه های طرح مسکن مهر در استان زنجان بسته شد

مدیر شعب استان زنجان گفت : پرونده پروژه های طرح مسکن مهر در استان زنجان بسته شد
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، مهدی جمالوندی مدیریت شعب استان زنجان گفت : از آغاز طرح مسکن مهر در استان زنجان برای احداث 40 هزار و 401 واحد مسکونی از سوی بانک مسکن تامین مالی شده که خوشبختانه با تلاش‌های انجام پذیرفته، تمامی واحدها به معرفی شدگان واجد شرایط واگذار و پرونده این طرح به طور کامل بسته شد.

مدیر شعب استان با عرض تسلیت ایام شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار داشت : از ابتدای اجرای طرح مسکن مهر در کشور، این مدیریت نسبت به اعطای تسهیلات از محل خط اعتباری مسکن مهر به مبلغ 7.911.568 میلیون ریال جهت احداث / خرید 40.401 واحد مسکونی اقدام کرده است.

مهدی جمالوندی افزود : از آمار فوق الذکر تعداد 3.971 واحد مسکونی در شهرهای زیر 25.000 نفر جمعیت، 25.538 واحد مسکونی در شهرهای بالای 25.000 نفر جمعیت، 9.495 واحد مسکونی در مسکن روستایی،1.370 واحد مسکونی در بافت فرسوده شهری و 27 واحد مسکونی برای خرید مسکن مهر می باشد.

وی تصریح کرد : در زمان ساخت واحدهای مزبور مشکلات عدیده وجود داشت که این مدیریت با برگزاری جلسات منظم کمیته های آسیب شناسی با حضور تمامی اعضا و سازندگان آنها به صورت پروژه به پروژه و پس از تعیین راهکارهای لازم نسبت به پیگیری مصوبات اقدام و موانع را برطرف می کرد.

مدیر شعب استان با اشاره به همکاری، تعامل و برنامه ریزی بسیار عالی با ادارات راه و شهرسازی و بنیاد مسکن استان زنجان، اضافه کرد: این طرح عظیم در نهایت در پایان آبان ماه سالجاری با تلاش جمعی همکاران و پیگیریهای مجدانه به عنوان اولین استان در سطح کشور، فروش اقساطی و تعیین تکلیف تمامی تسهیلات خط اعتباری مسکن مهر شهری و روستایی به اتمام رسید.

مهدی جمالوندی با اشاره به تلاش بی وقفه همکاران این مدیریت در جهت خدمت‌رسانی مطلوب به مردم به ویژه اقشار کم درآمد، ابراز داشت : برای ما کارکنان بانک مسکن مایه افتخار و مباهات است که خدمت گزار اقشار مختلف جامعه بالاخص قشر کم درآمد باشیم و به این خدمت به عنوان یک وظیفه نگاه کرده و بر خود می بالیم.

وی با بیان اهمیت اعتماد همشهریان عزیز زنجانی درحصول موفقیت اجرای طرحهای تکلیفی خاطرنشان کرد : نکته مهمی که در سایه دستیابی به توفیق در طرح مسکن مهر در زنجان وجود دارد این است که عملیات اجرا و پشتیبانی این طرح با حمایت ویژه ای انجام شده و در نهایت با ارزش افزوده قابل توجهی در اختیار مصرف کننده واقعی قرارگرفته است.

مدیر شعب استان در پایان ابراز داشت : با وجود تجربه درخشانی که از طرح مسکن مهر کسب کردیم، در جهت انجام وظیفه انسان دوستانه و خدمت رسانی به همشریان عزیز با تمام توان آماده برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در سطح استان هستیم.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000