عضو کمیسیون تلفیق تاکید کرد:

حمایت جدی مجلس از طرح ساخت مسکن در بودجه سال آینده

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۰/۱۰/۱۲
ایزدپناه باتوجه به نقش مولد مسکن در اقتصاد کشور گفت: مجلس این آمادگی را دارد که با تمام توان از طرح نهضت ملی مسکن حمایت کند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، «عبدالله ایزدپناه»، عضو کمیسیون تلفیق مجلس ، با اشاره به اهمیت طرح نهضت ملی مسکن که یکی از برنامه‌های دولت سیزدهم در طی ۴ سال است، اظهار داشت: مجلس آمادگی دارد در صورتی که دولت بخواهد برای ارائه هر خدماتی به مردم از آن حمایت کند. در بودجه ۱۴۰۱ که در اختیار مجلس قرار گرفته، کمیسیون تلفیق بررسی بودجه را شروع کرده است و قطعا همکاری با دولت و رفع مشکلات مردم در راس قرار دارد و با نظر مساعد مجلس همراه خواهد بود.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس در ادامه گفت: دربحث بودجه ۱۴۰۱ مجلس به جد از طرح ساخت مسکن حمایت خواهد کرد؛ چراکه در کنار ساخت مسکن اشتغال نیز ایجاد خواهد شد و ده‌ها کارخانه و شرکت فعال می‌شود و به این طریق نیروی کار بیشتری وارد بازار کار خواهد شد. اگر در کشوری حوزه مسکن فعالیتی نداشته باشد، تولید و اشتغال لطمه می‌خورد و شاید کمتر حوزه‌ای به اندازه مسکن می‌تواند در امر تولید و اشتغال موثر باشد. مجلس این آمادگی را دارد که با تمام توان از طرح نهضت ملی مسکن حمایت کند.

ایزد­­پناه افزود: انتظار داریم وزیر راه و شهرسازی با توجه به سوابق اجرایی که دارند همه زمینه‌های راه و شهر سازی را فعال کنند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000