بانک مسکن، بانک پیشرو در راه اندازی قرارگاه قهار

همزمان با ایام سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی، قرارگاه هیات اندیشه ورز راهبردی تحت عنوان قهار در بانک مسکن آغاز به کار کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، مهدی احمدی رییس اداره کل روابط عمومی در حاشیه مراسم بزرگداشت ایام فاطمیه (س) و سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی به تشریح جزئیات راه اندازی قرارگاه قهار در بانک مسکن پرداخت.

احمدی با بیان اینکه بانک مسکن به عنوان اولین بانک نسبت به راه اندازی قرارگاه قهار اقدام کرده است، گفت: در گام دوم انقلاب و در بحث جنگ اقتصادی پیرو بیانات مقام معظم رهبری، مقرر شد هیات های اندیشه ورز راهبردی با محوریت بسیج و در تمامی سازمان ها، نهادها و ارگان ها تشکیل شود تا با جذب نخبگان و جمع آوری پیشنهادات مطلوب و مناسب، راهکارهایی در جهت رفع موانع تولید ارائه شود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: فرماندهی این هیات های اندیشه ورز در حوزه اقتصادی بر عهده شخص مقام معظم رهبری است و پیرو بیانات ایشان و دستورالعمل های سازمان بسیج مبنی بر راه اندازی هیات های اندیشه ورز، بانک مسکن نیز به عنوان اولین بانک نسبت به راه اندازی قرارگاه قهار اقدام کرد.

احمدی در پایان عنوان کرد: ماموریت اصلی این قرارگاه تلاش برای تحقق شعار سال و رفع قوانین زائد و موانع تولید خواهد بود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000