استقبال از شهید گمنام دفاع مقدس در محل مدیریت شعب استان بوشهر

در آیینی همکاران مدیریت شعب استان بوشهر به استقبال از شهید گمنام هشت سال مقدس رفتند و وداع جانسوزی از آن شهید والا مقام داشتند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا- در این آیین که در محل نماز خانه مدیریت شعب استان به مناسبت ایام فاطمیه و همچنین سالگرد عروج ملکوتی سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی همراه با مداحی و قرائت دعای پرفیض زیارت عاشورا برگزار گردید، همکاران پیمانی با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید پیمان بستند.

مرتضی دهداری زاده مدیر شعب استان بوشهر در آیین استقبال از شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس با گرامی داشت یاد و خاطره شهداء گفت: امروزه آثار زنده بودن شهداء را در زندگی فردی و اجتماعی درک می‌کنیم.

وی افزود: شهداء زنده هستند و با خدا معامله کردند و خداوند اجر آنان را با زنده بودن نام و یادشان داد .

مدیر شعب استان بوشهر اضافه کرد: امنیت کشور و آرامش مردم مدیون خون‌هایی است که در راه خدا تقدیم انقلاب شده و امروز مردم استان بوشهر افتخار میزبانی شهدای گمنام را دارد.

وی همچنین با عرض تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و همچنین سردار بزرگ اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی، اجرایی کردن تجربه عملی در استفاده از ظرفیت مردمی برای حل مشکلات جامعه را از ویژگی شهید سلیمانی دانست و بیان داشت: در شرایط فعلی مثل گذشته، مردم هستند که می‌توانند کشور و انقلاب را از شرایط سختی که در آن قرار دارد عبور دهند.

گفتنی است این مراسم با استقبال پرشور همکاران مدیریت و شعبه مرکزی بوشهر همراه بود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000