در سی و هشتمین شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت مطرح شد:

قدردانی از پیش قدم بودن بانک مسکن در توسعه استان همدان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری در سی و هشتمین شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی از دید بسیط و رویکرد مثبت مدیر شعب استان همدان و کارکنان بانک مسکن بواسطه سهم چشم گیر بانک مسکن از میزان تسهیلات پرداختی تشکر و قدردانی کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، در این نشست که با حضور جمعی از فعالین اقتصادی، مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های استان برگزار شد، ظاهر پور مجاهد با اشاره به سهم 60 درصدی بانک مسکن از مانده تسهیلات شبکه بانکی در بخش مسکن گفت: مجید امیری مدیری خوش فکر و پرتلاش است و از ابتدای فعالیت خود در استان همدان همواره در توسعه استان و ایجاد رونق با تکیه بر توانمندی مجموعه تحت مدیریت خود پیش قدم بوده است.

وی در ادامه نهضت ملی مسکن را فرصتی مغتنم برای ایجاد رونق اقتصادی در استان عنوان کرد و از شبکه بانکی خواست با تمام توان پای کار باشند تا 100 هزار سهمیه‌ای که برای چهار سال در حوزه ساخت و ساز برای استان همدان در نظر گرفته شده است، محقق شود.

مجید امیری مدیر شعب استان همدان نیز طی سخنانی در این جلسه با توجه به گلایه‌مندی که انجمن پیمانکاران از ارائه خدمات برخی بانک‌ها داشتند، بر آمادگی بانک مسکن برای ارائه هرگونه خدمات از قبیل ضمانت‌نامه،گشایش اعتبارات اسنادی ارزی و ریالی تاکید کرد و گفت: بانک مسکن استان همدان با هدف توسعه و آبادانی قریب به دو برابر منابع خود در بخش‌های مختلف تسهیلات پرداخت کرده است و با توجه به تجربه‌ای که طی سالیان متمادی کسب کرده است، برای تامین مالی پروژه‌های نهضت ملی مسکن نیز آماده و پای کار است.

وی افزود: امیدواریم با همکاری سازمان‌های مرتبط روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان شتاب بیشتری بگیرد تا در آینده ضمن افزایش رونق اقتصادی، شاهد خانه‌دار شدن جمعیت قابل توجهی از شهروندان همدانی و سایر شهرهای استان باشیم.

مدیر شعب در پایان سخنان خود ضمن تشریح طرح 83 ابراز امیدواری کرد صنایع مرتبط با بخش مسکن با تمرکز منابع خود نزد بانک، به افزایش قدرت تسهیلات‌دهی بانک مسکن کمک کنند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000