تحویل اراضی احداث ۵۹ هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی به بنیاد مسکن

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۰/۱۱/۰۶
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه تاکنون اراضی احداث ۵۹ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن به بنیاد تحویل شده است از انجام عملیات اجرایی بیش از ۲۱۲ هزار واحدمسکونی شهری و روستایی این طرح خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، حمیدرضا سهرابی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص عملکرد بنیاد در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای تحت‌ مسوولیت توضیحاتی را ارایه کرد.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: در بخش شهری تاکنون معادل ۵۹ هزار زمین به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تحویل شده است.

سهرابی ادامه داد: در مجموع در بخش شهری ۵۴ هزار و ۵۵۹ واحد شروع شده و در بخش روستایی نیز برای متقاضیانی که خود زمین دارند و یا بنیاد اراضی را تامین می‌کند ۱۵۷ هزار و ۶۵۲ واحد شروع شده است.

وی توضیح داد: در مجموع ۲۱۲ هزار و ۲۱۱ واحدمسکونی در حوزه‌های شهری و روستایی در حال احداث و انجام عملیات اجرایی است.

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در خصوص پیشرفت فیزیکی واحدهای طرح نهضت ملی مسکن اعلام کرد: در بخش شهری واحدهای در حال اجرای طرح نهضت ملی مسکن ۱۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

یادآور می‌شود، تسهیلاتی که به واحدهای طرح نهضت ملی مسکن در حوزه‌های تحت مسئولیت بنیاد مسکن تعلق می‌گیرد معادل ۳۵۰ میلیون تومان در مراکز شهرها، ۳۰۰ میلیون تومان در شهرهای کوچک و ۲۵۰ میلیون تومان در بخش‌های روستایی است.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000