آیینی خبر داد:

بهره‌برداری از ۵۲ پروژه زیربنایی و روبنایی شرکت بازآفرینی شهری

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۰/۱۱/۱۸
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از افتتاح ۵۲ پروژه زیربنایی و روبنایی شرکت بازآفرینی شهری به ارزش ۵۰ میلیارد تومان به مناسب ایام‌الله دهه فجر و با حضور وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد آیینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران بخشی از افتتاح‌های آن شرکت را که امروز ۱۷ بهمن با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در حوزه خدمات زیربنایی و روبنایی بافت‌های فرسوده و محلات هدف بازافرینی شهری انجام می‌شود، برشمرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: امروز ۱۷ بهمن ماه با حضور وزیر راه و شهرسازی ۵۲ پروژه به ارزش بیش از ۵۰ میلیاردتومان در خدمات زیربنایی و روبنایی در حوزه شرکت بازآفرینی شهری افتتاح می‌شود و به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران ادامه داد: این پروژه‌ها در بخش خدمات زیربنایی (ساماندهی معابر، تامین فضای سبز، بوستان‌ها و پارک‌های محلات، همچنین روشنایی معابر، بهسازی شبکه تامین آب) ۳۴ پروژه به ارزش ۳۳ میلیارد تومان است که در ۱۲ استان به بهره‌برداری می‌رسد.

معاون وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: در بخش خدمات روبنایی (شامل مدرسه، درمانگاه، فضاهای ورزشی و سرای محلات، کلانتری و...) در مجموع ۱۶ پروژه در ۸ استان بالغ بر ۱۶.۵ میلیارد تومان به افتتاح می‌رسد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000