بررسی روند اجرای تفاهم‌نامه تامین مسکن نیروهای مسلح با حضور وزرای راه و دفاع

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۰/۱۲/۲۳
روند اجرای تفاهم‌نامه وزارت راه و شهرسازی با وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به منظور تامین مسکن نیروهای مسلح بررسی شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، جلسه هماهنگی طرح نهضت ملی مسکن به ریاست رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی و به میزبانی معاونت مسکن و ساختمان با حضور امیر سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و امیر دریادار حبیب‌الله سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز ۲۲ اسفند در ساختمان دادمان برگزار شد.

در این نشست، معاونان وزیر راه و شهرسازی در حوزه‌های مختلف سازمان ملی زمین و مسکن، شرکت عمران شهرهای جدید، شرکت بازآفرینی شهری ایران، بنیاد مسکن، معاونت شهرسازی و معماری و دیگر نمایندگان نیروهای مسلح حضور به هم رساندند و روند اجرای تفاهم‌نامه تامین مسکن نیروهای مسلح بررسی شد.

بر اساس اعلام معاونت مسکن و ساختمان، وزارت راه و شهرسازی در دو مرحله تفاهم‌نامه همکاری برای احداث مسکن را با وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به امضا رسانده است که در مرحله نخست ۱۰۰ هزار واحد و در مرحله بعدی ۴۰۰ هزار واحدمسکونی را در همکاری با وزارت دفاع در قالب طرح نهضت ملی مسکن برای کارکنان نیروهای مسلح تامین کند.

گفتنی است، طرح نهضت ملی مسکن یکی از طرح‌های کلان دولت سیزدهم است که احداث ۴ میلیون واحد مسکونی طی ۴ سال را در برنامه دارد. در قالب طرح نهضت ملی مسکن همچنین تفاهم‌نامه‌هایی با سازمان‌ها و وزارتخانه‌های متعدد به امضا رسیده که برخی از آن‌ها به مرحله اجرایی و عملیاتی رسیده است.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000