مدیرعامل بانک مسکن:

حدود ۱۲ هزار میلیاردتومان به حساب سازندگان در طرح نهضت ملی مسکن پرداخت شد

مدیرعامل بانک‌مسکن گفت: در طرح نهضت ملی مسکن در مجموع ۱۱ هزار و ۹۳۲ میلیاردتومان به حساب سازندگان واریز شد که از این میزان ۷ هزار و ۹۵۳ میلیاردتومان از محل آورده متقاضیان و ۳ هزار و ۹۷۹ میلیاردتومان از محل تسهیلات است.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا،محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در خصوص تازه‌ترین وضعیت افتتاح حساب و واریز وجوه متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در آن بانک و پرداخت تسهیلات به سازندگان به ارایه آمار پرداخت.
مدیرعامل بانک مسکن با اعلام اینکه تاکنون حدود ۳۴۷ هزار و ۴۴۸ نفر در بانک مسکن برای طرح نهضت ملی مسکن حساب افتتاح کردند گفت: از این میزان ۲۱۳ هزار و ۸۳۷ نفر آورده خود را به حساب طرح نهضت ملی مسکن واریز کردند.
شایان جمع آورده متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن را ۱۳ هزار و ۶۹۰ میلیارد تومان برشمرد و توضیح داد: از جمع آورده متقاضیان تاکنون ۷ هزار و ۹۵۳میلیاردتومان به حساب سازندگان واریز شده و ۵ هزار و ۷۳۷میلیاردتومان نیز نزد بانک است تا بنا به درخواست دستگاه‌های متولی به سازندگان پرداخت شود.
وی ادامه داد: از محل تسهیلات نیز تاکنون ۳ هزار و ۹۷۹ میلیاردتومان به حساب سازندگان پرداخت شده است.
مدیرعامل بانک مسکن توضیح داد: تعداد ۹ هزار و ۴۴۱ پروژه به تعداد ۱۶۴ هزار و ۸۰۴ واحد به بانک معرفی شد. از این تعداد تاکنون ۲ هزار و ۱۴ پروژه به تعداد ۵۴ هزار و ۴۸۴ واحد قراردادشان منعقد شده است.
وی مبلغ تسهیلات منعقد شده را ۱۶ هزار و ۵۵۹ میلیاردتومان عنوان کرد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000