سرپرست اداره کل روابط عمومی بانک مسکن، با پیامی درگذشت مدیر مسوول روزنامه آرمان ملی را تسلیت گفت

سرپرست اداره کل روابط عمومی بانک مسکن با پیامی، درگذشت حسین عبداللهی مدیرمسوول روزنامه آرمان ملی را تسلیت گفت.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، متن پیام تسلیت شاهین فرشاد به این شرح است:
درگذشت مرحوم دکتر حسین عبداللهی مدیر مسوول محترم روزنامه آرمان ملی، در آغازین روزهای بهاری سال جدید، موجی از تألم و تأثر را در جامعه رسانه ای در پی داشت.
شادروان عبدالهی به عنوان یکی از مدیر مسوولان پرتلاش، فعال، علاقمند، زحمت‌کش و با اخلاق شناخته شده و به طور حتم فقدان این چهره ماندگار عرصه رسانه با بیش از سه دهه سخت کوشی و فعالیت سازنده، یک خسران برای خانواده مطبوعات خواهد بود.
فقدان این چهره رسانه‌ای را به جامعه بزرگ مطبوعاتی، اصحاب رسانه، همکاران و دوستان و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می‌کنم. از خداوند بزرگ برای ایشان رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبری جمیل و اجری جزیل را مسألت دارم.
به گزارش هیبنا، حسین عبداللهی ـ مدیرمسوول و صاحب‌امتیاز روزنامه «آرمان ملی»، صبح روز سه شنبه، نهم فروردین ماه، در سن ۵۱ سالگی به دلیل ایست قلبی درگذشت.
مرحوم عبداللهی متولد سال ۱۳۵۰ بود و در دهه ۷۰ فعالیت مطبوعاتی خود را با حضور در نشریات مختلف آغاز کرد. او در دهه ۸۰ سردبیری روزنامه «صدای عدالت» را برعهده داشت.
وی در سال ۸۸ روزنامه «آرمان امروز» را راه اندازی کرد و در سال ۹۰ نیز صاحب امتیازی روزنامه «آرمان ملی» را برعهده گرفت.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000