تجلیل از بانک مسکن در همایش ملی تکریم خیرین مدرسه‌ساز

در همایش ملی تکریم خیرین مدرسه‌ساز که با حضور بیش از ۵۰۰ خیر مدرسه‌ساز و مقامات عالی کشور برگزار شد، از بانک مسکن تجلیل شد.
پایگاه خبری بانک مسکن


به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، مهدی سندگل نظامی مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن در حاشیه این همایش، ضمن تشریح اقدامات انجام شده توسط این بانک در راستای اجرای مسوولیت‌های اجتماعی در سال ۱۴۰۰ گفت: بانک مسکن در سال گذشته در مناطق محروم استان‌های زنجان، خراسان شمالی و خوزستان اقدام به مدرسه‌سازی کرده است.
وی با بیان اینکه تاکنون 18 مدرسه توسط بانک مسکن ساخته شده و به بهره‌برداری رسیده است، گفت: این مدارس در نقاط مختلف کشور از جمله استان‌های کم برخوردار و مناطق محروم احداث شده‌اند
سندگل نظامی ادامه داد: علاوه بر این تعداد، ساخت 8 مدرسه دیگر نیز توسط بانک مسکن در دست اقدام است که از این تعداد، 2 مدرسه آماده بهره برداری است و در امسال افتتاح خواهد شد؛ بقیه نیز پیشرفت بالای 50درصدی دارند.
مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن، تصریح کرد: بنابراین، در آینده نزدیک، تعداد مدارس ساخته شده توسط بانک مسکن به 26 مدرسه خواهد رسید.
سندگل نظامی گفت: مدارس بانک مسکن در مناطق محروم استان‌های فارس، کرمان، لرستان، کردستان، مرکزی، سیستان و بلوچستان قرار دارند.
مدیرامور روابط عمومی و حوزه مدیریت همچنین با اشاره به طرح آجر به آجر گفت: بانک مسکن آماده هرگونه همکاری با این طرح و مشارکت با جامعه خیرین مدرسه ساز و هماهنگی با سازمان نوسازی مدارس کشور به منظور ساخت یا تجهیز مدارس است.
وی خاطرنشان کرد: بانک مسکن علاوه بر توسعه فضاهای آموزشی، در حوزه تکمیل و تجهیز بخش‌های درمانی و بیمارستانی در مناطق محروم نیز اقداماتی انجام داده است که شامل کمک به بیمارستان خیریه آیت‌ا... خوانساری اراک، درمانگاه فرهنگیان الیگودرز، بیمارستان و مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی روان‌پزشکی ابن سینا و دکتر حجازی شهر مشهد است.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000