اساتید و علمای حوزه ارتباط وثیقی با جامعه داشته و پیگیر نگرانی های اقتصادی این روزهای مردم اند

دسته بندی : اقتصاد کلان
۱۴۰۱/۰۲/۲۴
آیت الله حسینی بوشهری گفت: دغدغه عمومی جامعه ما از یک سو و حضرات آیات عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از سوی دیگر ما را به برگزاری نشستی با وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی و پیگیری دغدغه ها و نگرانی های اقتصادی این روزهای مردم ترغیب نمود.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا از شادا، آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری در نشست وزیر امور اقتصادی و دارایی با اعضای شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: با توجه به شرایط روز جامعه اقتضا می کرد که یکی از وزرای محترم که دست اندرکار مسائل اقتصادی کشور و برنامه جدید در رابطه با مسئله معیشت و اقتصاد است، در جمع اساتید حوزه علمیه قم حضور پیدا کنند و توضیحات لازم در خصوص برنامه های جدید را ارائه فرمایند.
وی افزود: دغدغه عمومی جامعه ما از یک سو و حضرات آیات عضو جامعه مدرسین از سوی دیگر ما را به برگزاری این نشست ترغیب کرد.
آیت الله حسینی بوشهری خاطرنشان کرد: قطعاً ارتباط وثیقی بین اعضای محترم جامعه مدرسین حوزه با مردم وجود داشته و همین امر سبب انتقال دل مشغولی ها و نگرانی های اقتصادی جامعه به این اساتید و علمای دینی می شود.
شایان ذکر است: در این نشست اعضای شورای عالی جامعه مدرسین به ایراد نظرات و پرسش های خود از وزیر امور اقتصادی و دارایی و دریافت پاسخ های آن ها پرداختند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000