آغاز عملیات اجرایی یک هزار و ۲۵۰ واحد مسکونی در لرستان

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۰۲/۲۵
مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان از آغاز عملیات اجرایی یک هزار و ۲۵۰ واحد مسکونی در لرستان خبر داد و روند پیشرفت فیزیکی واحدهای در حال ساخت را تشریح کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا از وزارت راه و شهرسازی، وحید کرم‌الهی، مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان، با بیان اینکه در طرح نهضت ملی مسکن این استان ۱۴۵هزار و ۹۳۳ نفر نام‌نویسی کردند، گفت: از این تعداد ۴۱ هزار و ۹۷۵ نفر واجد شرایط شناخته نشدند و مابقی متقاضیان در حال پالایش هستند.

وی آمار متقاضیان را تفکیک شده اعلام کرد و افزود: ۴۱ هزار و ۶۵۰ نفر دارای سه شرط بودند، پنج هزار و ۵۶ نفر تایید اولیه و شش هزار و ۵۹۰ نفر تایید نهایی شدند، دو هزار و ۳۵۱ نفر افتتاح حساب داشتند، پنج هزار و ۶۲۹ نفر به پروژه‌ها معرفی شدند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان با اشاره به آغاز عملیات اجرایی یک هزار و ۲۵۰ واحد مسکونی، عنوان کرد:‌ ساخت این واحدها قریب به ۶۰ درصد پیشرفت داشت و سه هزار واحد عملیات آماده‌سازی شروع شده است و کمتر از یک ماه آینده نیز دو هزار و ۲۰۰ واحد دیگر را در شهر خرم‌آباد شروع خواهیم کرد.

کرم‌الهی از واریز وجه توسط پنج هزار و ۷۴۷ نفر خبر داد و اظهار کرد:‌ در شهر خرم‌آباد با نام‌نویسی ۴۹ هزار و ۳۴۱ نفر بیشترین استقبال از طرح نهضت ملی مسکن استان را شاهد بودیم.

وی افزود: از این میان ۱۴هزار و ۷۰۰ نفر واجد شرایط شناخته نشدند و مابقی متقاضیان پالایش می‌شوند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان لرستان از کمبود زمین را جدی برشمرد و گفت: در شهرهای خرم‌آباد، کوهدشت، پل دختر، الشتر و دورود مشکل تامین زمین وجود دارد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000