تقدیر از اقدامات بانک مسکن در حوزه مسوولیت اجتماعی در استان کردستان

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کردستان به همراه معاونان این اداره کل با حضور در دفتر مدیر شعب استان، از اقدامات بانک مسکن در حوزه مسوولیت اجتماعی تقدیر کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا؛ ماجد احمدی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کردستان در این دیدار ضمن تقدیر از اقدامات بانک مسکن در حوزه مسوولیت اجتماعی، گفت: سابقه درخشان بانک مسکن در حوزه مسوولیت اجتماعی و آبادانی و ساخت مراکز آموزشی، بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم در سال جاری ضمن برگزاری جلسات کارشناسی مشترک، برنامه‌ریزی لازم را در خصوص پوشش نقاط کم برخوردار استان انجام دهیم.
احمدی دغدغه اصلی را مدارس روستاسی و عشایری عنوان کرد و افزود: پراکندگی و گستردگی جمعیت در مناطق روستایی احداث مدارس و مجتمع های آموزشی را بسیار دشوار کرده است اما رفع موانع و مشکلات آموزشی این قشر از جامعه از وظایف اصلی ماست و در صدد هستیم از تجارب بانک مسکن در تامین مالی این پروژه‌ها بهره مند شویم.
وی بحث آموزش را محور اصلی توسعه پایدار کشور دانست و عنوان کرد: با مشارکت خیرین مدرسه‌ساز توانسته‌ایم فضاهای آموزشی مناسبی را بویژه در مناطق محروم در اختیار آموزش و پرورش قرار دهیم و درصدد هستیم با احداث مدارس ضمن جبران عقب ماندگی‌ها، خود را به میانگین کشوری نزدیک کنیم.
در این دیدار امید راست بین مدیر شعب استان کردستان نهضت مدرسه‌سازی در بانک مسکن را گامی مهم در راستای ایفای نقش مسوولیت اجتماعی ذکر کرد و اظهار داشت: با نگاه عالی و ارزشمند مدیران عالی بانک، حمایت از توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی در کشور در دستور کار قرار گرفته است و امیدواریم با تعامل ارگان‌های ذیربط، شاهد اعتلای آموزش در کشور باشیم.
راست بین در ادامه افزود: امیدواریم با همفکری و تشکیل کارگروهی مشترک، ضمن شناسایی مشکلات و معضلات پروژه احداث مدرسه شش کلاسه شهدای بانک مسکن در روستای حسین آباد، تسریع و از سرگیری عملیات اجرایی را شاهد باشیم.
وی تقدیر مدیران نوسازی مدارس از بانک مسکن را موجب دلگرمی و انگیزه دوچندان همکاران عنوان کرد و یادآور شد: هر نوع سرمایه‌گذاری در بحث آموزش و افزایش سرانه فضاهای آموزشی در کشور، ضامن سلامت و بهره‌وری نسل‌های آینده و توسعه پایدار و همه جانبه کشور است و با افتخار اعلام می‌کنیم بانک مسکن پیشرو در توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی کشور است.
لازم بذکر است با توجه به تعهد اداره کل نوسازی، توسعه و تجهییز مدارس استان، مدرسه شش کلاسه شهدای بانک مسکن روستای حسین آباد شهرستان سروآباد در آبان ماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000