بازدید مدیرعامل شرکت بازآفرینی از پروژه‌های بازآفرینی شهری آذربایجان غربی

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۰۲/۳۱
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران به بازدید میدانی از محلات هدف بازآفرینی و بررسی وضعیت پروژه‌های استان آذربایجان غربی پرداخت.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد آیینی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در ادامه سفرهای استانی خود روز جمعه به همراه رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی و همزمان با سفر هیات دولت در آذربایجان غربی حضور یافت و به بازدید میدانی از محلات هدف بازآفرینی و بررسی وضعیت پروژه‌های این استان پرداخت.

از جمله پروژه‌های مورد بازدید دبیر ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار در این سفر می‌توان به پروژه خانه سلامت محله وکیل‌آباد واقع در سکونتگاه‌های غیررسمی ارومیه اشاره کرد.

به گفته آیینی این پروژه پیشرفت فیزیکی ۹۳ درصدی دارد و چنانچه همت بیشتری صورت گیرد، ظرف یک ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

علاوه بر این ۶ پروژه دیگر به مبلغ قرارداد ۸ میلیارد تومان در دست اجراست.

محمد آیینی در ادامه این سفر طی جلسه‌ای با حضور کمال حسین‌پور نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و معاونین شهردار و رییس شورای اسلامی شهر پیرانشهر به بررسی مشکلات و مسایل مربوط به محلات هدف بازآفرینی شهری پیرانشهر پرداختند.

از موارد مطرح شده در این جلسه می‌توان به مشارکت ۵۰ درصدی در فاز اول دیواره چینی کانال شین‌آباد به مبلغ دو میلیارد تومان و مشارکت ۴۰ درصدی در ساخت مدرسه اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در این جلسه بر نقش تاثیرگذار ستادهای بازآفرینی شهرستانی در نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده و سکونتگاه‌های غیر رسمی تاکید کرد و خواستار برگزاری مستمر این ستادها در سطح شهرستان و نیز استان شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000