موافقت شورای پول و اعتبار با افزایش سقف تسهیلات مسکن

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۰۳/۰۵
معاون مسکن و ساختمان از موافقت شورای پول و اعتبار با افزایش وام ودیعه مسکن به ۱۰۰ میلیون تومان در تهران، ۷۰ میلیون تومان در مراکز استان‌ها و ۴۰ میلیون تومان در سایر شهرها خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان در شبکه اول سیما از موافقت شورای پول و اعتبار برای افزایش سقف تسهیلات ودیعه مسکن خبر داد.

معاون مسکن و ساختمان گفت: وام ودیعه مسکن به همه کسانی که فاقد مسکن هستند و از امکانات تسهیلات ودیعه در سال‌های گذشته استفاده نکردند، تعلق می‌گیرد.

محمودزاده در خصوص شرایط ثبت‌نام دریافت تسهیلات ودیعه مسکن اعلام کرد: متقاضیان باید به سامانه طرح‌های حمایتی مسکن بخش مربوط به ودیعه مسکن مراجعه و درخواست و اطلاعات خود را ثبت کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: کسانی که در سال‌های گذشته وام ودیعه مسکن دریافت کرده‌اند می‌توانند مابه‌التفاوت را تقاضا کنند.

وی در خصوص بازپرداخت تسهیلات ودیعه مسکن گفت: تسهیلات در تهران ۱۰۰ میلیون تومان، در مراکز استان‌ها ۷۰ میلیون تومان و در شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۴۰ میلیون تومان و دوره بازپرداخت آن ۵ ساله است.

محمودزاده افزود: به منظور بازپرداخت تسهیلات مسکن دو مدل از سوی وزارت راه و شهرسازی پیشنهاد شد که فردا بررسی و نتیجه به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000