دو باب خانه به دو خانواده تهرانی صاحب چهارقلو اهدا شد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۰۳/۰۷
در راستای تشکیل قرارگاه جوانی جمعیت به دستور رییس‌جمهوری، بر اساس پیشنهاد معاونت امور زنان و خانواده و به همت وزارت راه و شهرسازی، دو باب خانه به دو خانواده تهرانی صاحب چهارقلو اهدا شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، با حضور انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری و علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی در پرند، دو باب منزل مسکونی در شهرک آسمان پرند به دو خانواده تهرانی صاحب فرزند چهارقلو اهدا شد.

این خانه‌ها نیمی به نام مادر و نیمی به نام پدر چهارقلوها سند خورده است.

این رویداد، در راستای تشکیل قرارگاه جوانی جمعیت به دستور رییس‌جمهوری، سید ابراهیم رییسی و بر اساس پیشنهاد معاونت زنان و خانواده و با همت وزارت راه و شهرسازی انجام گرفت.

اهدای زمین یا خانه به خانواده‌های صاحب فرزندان چهارقلو منحصر در استان تهران نبوده و همزمان با سفرهای استانی رییس‌جمهوری و اعضای هیات دولت، خانواده‌های صاحب فرزند چهارقلو در استان‌ها شناسایی شده و با توجه به ظرفیت هر استان، زمین یا منزل مسکونی به آن خانواده‌ها داده شده است.

در تهران نیز این طرح مصادف با بازدیدهای استانی اعضای دولت و معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری انجام شد.

در این مراسم علیرضا جعفری رییس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید، امید احمدی فرماندار رباط کریم، حجت‌الاسلام کاظمی امام جمعه و محسن وطن‌خواهی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند به همراه دیگر مسوولان شهری نیز حضور داشتند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000