بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از محلات هدف بازآفرینی شهرکرد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۰۳/۲۳
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در ادامه سفرهای استانی خود و همزمان با سفر استانی هیات دولت به استان چهارمحال بختیاری، از پروژه‌های محلات هدف بازآفرینی شهرکرد بازدید کرد و از نزدیک در جریان اجرای این پروژه‌ها قرار گرفت.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد آئینی در جریان بازدید از ۱۸پروژه بازآفرینی شهرکرد، ضمن آگاهی از مسایل و مشکلات سازندگان، بر تسریع انجام پروژه‌ها در این مناطق با استفاده از همکاری نهادها و دستگاه‌های ذیربط تاکید کرد .

دبیر ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار در سفر یک روزه به استان چهارمحال بختیاری از پروژه‌های مدرسه دخترانه ۹ کلاسه، شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی، احداث پارک، مرکز جامع سلامت، بهسازی کفسازی و بدنه‌سازی، ساماندهی حاشیه مسیل، کلینیک دندانپزشکی، احداث زمین چمن مصنوعی و محوطه‌سازی میدان امامزاده دو خاتون در چهار محله سقاخانه، چالشتر، اشکفتک و مهدیه بازدید و دستورات لازم را جهت تسریع در بهره برداری رساندن پروژه‌های مذکور صادر کرد.

گفتنی است، ۲۵ پروژه بازآفرینی شهری در استان چهارمحال و بختیاری به صورت اقدام مشترک در ستاد بازآفرینی شهری پایدار استان تعریف شده است.

شایان ذکر است، ۵۰ هکتار بافت ناکارآمد میانی ( فرسوده)، ۵۴ هکتار بافت تاریخی و ۴۰۲ هکتار سکونتگاه غیررسمی مصوب در شهرکرد شناسایی شده است.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000