تعیین تکلیف پروژه ۱۰۰۰ واحدی سبحان در طرح نهضت ملی مسکن

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۰۳/۳۰
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران مصوبات سفر رییس جمهور و وزیر راه و شهرسازی به پیشوا،قرچک و ورامین را تشریح کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در پایان سفر روز گذشته آیت الله رئیسی رییس جمهور و رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی از بازدید سایت مسکن مهر آژینه پیشوا و دیدار مردمی در این سایت خبر داد و گفت: مقرر شد مشکلات پروژه آژینه تا پایان سال مرتفع شود. همچنین پروژه آماده تحویل ۱۰۰۰ واحدی سبحان قرچک از دیگر پروژه های مهم بازدید رئیس جمهور و وزیر طی روز گذشته بود که هم اکنون این پروژه آماده سکونت است و مقرر شد تا طی تعامل با بانک مرکزی و رفع مشکل،ظرف یکماه آینده پروژه تحویل متقاضیان نهضت ملی مسکن شود.

وی ادامه داد: علاوه بر موارد فوق دستور تبدیل فرمانداری ورامین به فرمانداری ویژه ورامین، شروع عملیات اجرایی مترو بین شهری تهران- قرچک- ورامین- پیشوا از دیگر مصوبات سفر بود.

همچنین بیمارستان ۹۶ تختخوابی پیشوا از دیگر موارد بازدید سفر رئیس جمهور به جنوب شرق استان تهران بود که مصوب شد با تخصیص اعتبار لازم این پروژه نیز تا پایان سال ۱۴۰۲ به بهره برداری برسد. لازم به ذکر است که تاکنون این پروژه زیر ۱۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000