افتتاح برخی پروژه‌های نهضت ملی در ۲۲ بهمن ماه و تا پایان سال

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۰۴/۰۴
وزیر راه و شهرسازی در حاشیه آیین کلنگ زنی پروژه ۳۳۶ واحدی امام رضا (ع) در شهر اسفراین گفت: بخشی از پروژه‌های نهضت ملی مسکن تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ افتتاح خواهد شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در ادامه سفر به خراسان شمالی با اشاره به بازدید از پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن در شهر اسفراین گفت: پروژه‌های طرح نهضت ملی در اسفراین به لحاظ مکانی در موقعیت خوبی قرار دارند و هم به لحاظ کیفیت ساخت، ساختار خوب و قابل قبولی را دارا هستند.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به عملیات اجرایی پروژه‌ها ابراز امیدواری کرد: بخشی از پروژه‌های نهضت ملی مسکن تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ افتتاح شود و بخشی هم تا پایان سال افتتاح خواهد شد.

قاسمی با اشاره به سهمیه شهر اسفراین که ۴ هزار متقاضی ثبت‌نامی دارد، گفت: بخش زیادی از تامین زمین انجام شده است و تا پایان سال نیز سهم ۴ ساله نهضت ملی مسکن در استان تامین خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی با اعلام رضایت از انجام طرح نهضت ملی در استان خراسان شمالی خاطر نشان کرد: همزمان با کلنگ زنی پروژه ۳۳۶ واحدی امام رضا(ع) در شهرهای دیگر استان نیز کلنگ ۴ هزار واحد زده شد و عملیات اجرایی بزودی شروع خواهد شد.

قاسمی در پایان در پاسخ به سوال خبرنگار در مورد تکمیل پروژه راه آهن اسفراین گفت: با بررسی پیشرفت فیزیکی، تامین منابع و اعتبار برای اتمام پروژه پیش بینی خواهد شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000