مهار تورم اولویت مهم دولت در بخش اقتصاد

دسته بندی : اقتصاد کلان
۱۴۰۱/۰۴/۲۰
وزیر اقتصاد در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گیلان گفت: مهار تورم اولویت مهم دولت در بخش اقتصاد است و وزارت امور اقتصادی و دارایی از همه ظرفیت‌های خود برای برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور استفاده خواهد کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از شادا، وزیر اقتصاد صبح شنبه ۱۸ تیر در سفر خود به استان گیلان و در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، مهار تورم را اولویت مهم دولت در بخش اقتصاد اعلام کرد و گفت: دستگاه‌های متولی این بخش با تقسیم وظایف، کنترل نقدینگی و تورم را دستور کار اول خود قرار داده‌اند.
احسان خاندوزی افزود: وزارت اقتصاد از همه ظرفیت‌ها برای برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور استفاده کرده و برنامه ریزی جدی برای تسهیل در صادرات کالا‌های تولید داخل دارد.
آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان نیز در این دیدار با بیان اینکه ایران اسلامی به برکت وجود متخصصان و تکیه بر دانش بومی، بسیاری از قله‌های رفیع علوم بویژه در بخش‌های نظامی را فتح کرده گفت: در میدان بزرگ اقتصادی هم باید از وجود نخبگان و متخصصان استفاده کرد تا مشکلات حل شود.
وی با اشاره به تلاش دشمنان برای عقب نگه داشتن نظام اقتصادی ایران افزود: وزارت اقتصاد با تشکیل اتاق‌های اندیشه‌ورز و بهره‌گیری از دانش حوزویان، اساتید دانشگاه، نمایندگان مجلس و نیرو‌های دلسوز با تجربه، می‌تواند مقابل هجمه‌های اقتصادی دشمنان بایستد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000