بازدید مدیرعامل بانک مسکن از پروژه زندگی

دکتر شایان از پروژه مسکونی زندگی واقع در منطقه رسالت مشهد که توسط شرکت بتن ساز تربت در حال احداث می باشد، بازدید کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا،مدیر عامل بانک در بازدید از این پروژه مسکونی بر تسریع در پرداخت تسهیلات جهت تکمیل این واحدها تاکید کرد. وی همچنین با اشاره به واگذاری تعداد 2700 واحد در طرح نهضت ملی مسکن به این شرکت، تعامل بیشتر بانک و دستگاه‌های اجرایی با شرکت مجری را به منظور تسریع در احداث و واگذاری واحدها مورد تاکید قرار داد.
براساس این گزارش‌علی اکبر حسینعلیزاده مدیر عامل شرکت بتن ساز تربت ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های بانک مسکن در تامین مالی پروژه های مسکونی، درخصوص پروژه مسکونی زندگی این شرکت اظهار داشت: این پروژه دارای 2120 واحد می باشد و از پروژه‌های در حال احداث این شرکت است که از محل تسهیلات پرداختی بانک مسکن در بخش بازسازی و بهسازی بافت فرسوده و ناکار آمد شهری تامین مالی شده است.
وی افزود: این شرکت در طرح نهضت ملی مسکن نیز فعال بوده و در حال حاضر احداث بالغ بر 2700 واحد در شهر جدید گلبهار را عهده دار می باشد.

گفتنی است مصطفی تقوی مدیر شعب استان نیز در خصوص پرداخت تسهیلات بافت فرسوده و ناکار آمد شهری این استان اظهار داشت: از سال 1398 تا کنون ، 70فقره تسهیلات بافت فرسوده و ناکارآمد شهری به تعداد 2340 واحد و به مبلغ3178 میلیارد ریال پرداخت شده است.
وی افزود: مدیریت شعب خراسان رضوی در تامین مالی پروژه های مسکونی شرکت بتن‌ساز تربت تعامل سازنده‌ای داشته است و همچنین این شرکت اولین مشتری بانک مسکن در گشایش اعتبار اسنادی داخلی نیز می باشد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000