دکتر شایان در دیدار استاندار خراسان رضوی خبر داد:

انتقال عاملیت دو بانک برای پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن به بانک مسکن

مدیرعامل بانک مسکن در دیدار با استاندار خراسان رضوی، از انعقاد قرارداد عاملیت، با دو بانک صنعت و معدن و توسعه صادرات و انتقال سهم تسهیلات این دو بانک به بانک مسکن برای پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، دکتر محمود شایان در این نشست، با اشاره به اجرای طرح نهضت ملی مسکن و تکلیف دولت مبنی بر احداث 4 میلیون واحد مسکونی در 4 سال، از انتقال عاملیت برخی بانک‌ها به بانک مسکن خبر داد.
مدیر عامل بانک مسکن، با اشاره به امکان پرداخت تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن در قالب پروژه‌های خودمالک، از استقبال بخش خصوصی از این طرح خبر داد.
مدیر عامل بانک مسکن ادامه داد: تاکنون 560 هزار حساب در کل کشور برای پرداخت تسهیلات نهضت ملی افتتاح شده که تامین مالی 378 هزار واحد توسط بانک مسکن انجام شده است.
دکتر شایان در این نشست نیز از انعقاد قرارداد عاملیت، با دو بانک صنعت و معدن و توسعه صادرات و انتقال سهم تسهیلات این دو بانک به بانک مسکن برای پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن خبر داد.
دکتر شایان همچنین با اشاره به عملکرد بانک در پرداخت تسهیلات مسکن مهر گفت: کل مبلغ تسهیلات مسکن مهر بیش از 55 هزار میلیارد تومان بود که برای احداث ۲میلیون و ۳۰۰هزار واحد پرداخت شده است.
در این نشست یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی نیز از عملکرد بانک مسکن برای تامین مالی بخش مسکن و ساختمان قدردانی کرد.
در این نشست مهدی سندگل نظامی مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت و همچنین تقوی مدیر شعب استان حضور داشتند.

6008007/14/2022 11:11:56 PMhttp://hibna.ir/media//Image/2022/07/202207103645430856_Thum.jpgارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000