مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کردستان:

بانک مسکن سابقه درخشانی در خانه دار کردن اقشار جامعه دارد

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی کردستان در دیدار با امید راست‌بین مدیر شعب کردستان بر سابقه درخشان بانک مسکن در خانه دار ساختن اقشار جامعه تاکید کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا؛ امید راست‌بین مدیر شعب استان کردستان در این دیدار ضمن تبریک انتصاب آقای مشیرپناهی به سمت مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کردستان، گفت: سابقه طولانی آقای مشیرپناهی در سمت‌های مهم و کلیدی حوزه‌های مالی و اقتصادی استان، نوید بخش تحرکات مثبت در این بخش است که امیدواریم ضمن تشکیل جلسات تخصصی، راهکارهای افزایش تعاملات فیمابین، بازنگری شود.
راست‌بین با بیان ظرفیت‌های استان در زمینه توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری، اظهار کرد : توسعه همه جانبه استان در گرو تحرک بخش‌های مختلف اقتصادی و اجرای برنامه‌های اقتضایی و عدالت محور است و لازم است کلیه ارگان های اجرایی، همگرایی و هم افزایی لازم را در این خصوص داشته باشند.
وی ضمن تشریح سهم سرانه استان از منابع و مصارف شبکه بانکی، عنوان کرد: سهم اندک استان از سپرده‌های بانکی و تسهیلات پرداختی، یکی از موانع و محدویت‌های تعریف پروژه های جدید در استان است و همه مدیران باید تمام توان خود را در جهت افزایش سهم استان در راستای حل مشکلات اساسی و نیازهای مردم بکار گیرند.
در این دیدار، محمد مشیرپناهی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان کردستان نیز با اشاره به سابقه درخشان بانک مسکن در خانه دار کردن اقشار مختلف جامعه، تاکید کرد: سیاست گذاری های مالی و اقتصادی دولت در جهت رضایتمندی و حل معضلات موجود است و ما هم تلاش داریم ضمن نگاهی بلند مدت به توسعه همه جانبه استان و تخصیص بهینه منابع در اختیار، نظارت لازم را در خصوص رعایت انضباط مالی و توزیع عادلانه اعتبارات انجام دهیم.
مشیرپناهی در ادامه افزود: بالا بودن نرخ بیکاری و حاشیه نشینی در شهرهای استان از عمده ترین مشکلات پیش روی مدیران است که امیدواریم ضمن تشکیل جلسات منظم کارشناسی و بهره گیری از نظرات خبرگان در تحلیل وضع موجود، راهکارهای اصلی تعیین و بر اساس اولویت انجام گیرد.
لازم به ذکر است در این دیدار، راهکارهای افزایش مراودات و تبادلات مالی و بانکی و تشریح خدمات و تسهیلات بانک مسکن و تشکیل کارگروه مشترک کارشناسی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000