آمادگی بنیاد مسکن تهران برای کلنگ‌زنی ۵۰۰ واحد گیلارد در هفته دولت

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۰۵/۳۱
مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران از آمادگی استان برای کلنگ‌زنی ۵۰۰ واحد مسکونی گیلارد دماوند در هفته دولت خبر داد و گفت: از ابتدای اجرای طرح سند دار کردن واحدهای مسکونی روستایی و شهری کوچک تحت مسوولیت بنیاد برای حدود ۱۰۰ هزار واحد مسکونی سند صادر شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، غلامرضا صالحی مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران در خصوص اجرای طرح نهضت ملی مسکن استان، توضیح داد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آمادگی دارد تا در صورت تامین زمین در هفته دولت پروژه طرح نهضت ملی مسکن ۵۰۰ واحدی گیلارد در دماوند را کلنگ‌زنی کند.

مدیرکل بنیاد مسکن تهران ادامه داد گفت: در حال حاضر در طرح نهضت ملی مسکن ۷۰۰ واحد توسط بنیاد مسکن در سطح استان اجرایی و عملیاتی شده است. در ثبت‌نامی‌های جدید طرح نهضت ملی مسکن در دماوند، بومهن و رودهن حدود ۳ هزار نفر واجد شرایط شناخته شدند که در صورت تامین اراضی این تعداد از واحدها نیز آغاز خواهند شد.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران ادامه داد: برنامه سال جاری برای صدور سند تا پایان سال به واحدهای فاقد سند برای واحدهای روستایی و شهری کوچک یکهزار و ۵۰۰ جلد است و از ابتدای اجرای طرح سند دار کردن تاکنون برای حدود ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در روستاها و شهرهای کوچک سند صادر شد.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000