آغاز عملیات اجرایی ۳۱۴۵ واحد نهضت ملی مسکن در گلبهار

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۰۶/۱۴
آغاز عملیات اجرایی ۳۱۴۵ واحد نهضت ملی مسکن و افتتاح ۲ طرح عمرانی در گلبهار به مناسبت هفته دولت و با حضور استاندار خراسان رضوی در گلبهار، عملیات اجرایی ۳۱۴۵ واحد نهضت ملی در این شهر جدید، آغاز و دو طرح عمرانی نیز در آن افتتاح شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی در بدو ورود خود به شهرستان گلبهار به همراه حسین امامی راد نماینده مجلس شورای اسلامی، با حضور در گلزار شهدای گمنام به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

در ادامه با حضور یعقوبعلی نظری و جمعی از مسئولان محلی شهرستان گلبهار عملیات اجرایی ۳۱۴۵ واحد نهضت ملی مسکن در شهر گلبهار آغاز شد و بوستان موضوعی ترافیک و یک مرکز فیزیوتراپی و آب درمانی متعلق به بخش خصوصی در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

استاندار خراسان رضوی همچنین در سفر خود به گلبهار از بوستان محله ۸ و تعاونی مسکن متعلق به نهادهای انقلابی بازدید کرد و در جریان آخرین وضعیت این پروژه‌ها نیز قرار گرفت.

نظری در این مراسم ضمن بیان اینکه مسکن بعنوان مهمترین مولفه سبد معیشتی مردم محسوب می‌شود، افزود: در طرح نهضت ملی مسکن گلبهار زمین مورد نیاز تامین شده و امیدواریم شهر گلبهار با تکیه بر تجربه چندین ساله در بخش مسکن، با تکنیک‌ها و روش‌های خاص مهندسی اجرای این پروژه را تسریع کند.

محمدرضاحاجی زاده فرماندار گلبهار نیز در این مراسم عنوان کرد: عمده‌ترین کار گلبهار به عنوان یک شهر جدید، مسکن است.

در برنامه‌های هفته دولت، مدیران کلی از جمله عباس یوسف‌زاده مدیرکل راه و شهرسازی استان، مسئولان محلی گلبهار از جمله فرماندار، امام جمعه، شهردار و اعضای شورای شهر، مدیران و اعضای هیات مدیره شرکت عمران گلبهار نیز حضور داشتند.

بر اساس این گزارش، پروژه ۳۱۴۵ واحدی که امروز عملیات اجرایی آن آغاز شد، درواقع آغاز گام دوم نهضت ملی مسکن در شهر جدید گلبهار محسوب می‌شود که بر این اساس ۱۳۸۹ واحد توسط شرکت بتن‌ساز تربت، ۸۳۹ واحد توسط سابیر بین‌الملل، ۶۷۷ واحد توسط ستاد اجرایی فرامین امام (ره) و ۲۴۰ واحد توسط بنیاد تعاونی ارتش جمهوری اسلامی ایران ساخته خواهد شد.

یادآوری می‌شود، پارک موضوعی ترافیک که با حضور استاندار خراسان رضوی به بهره برداری رسید، در مساحت ۳۰ هزار مترمربع با هزینه‌ای بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال احداث شده است.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000