عضو هیات مدیره تشریح کرد:

عملکرد و اقدامات بانک مسکن در حوزه مسوولیت اجتماعی

عضو هیات مدیره بانک مسکن همزمان با هفته دولت، آخرین اقدامات و فعالیت‌های این بانک در حوزه مسوولیت اجتماعی را تشریح کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، جعفر آقاملایی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر و پاسداشت هفته دولت، به اقدامات و فعالیت‌های بانک مسکن در حوزه مسوولیت اجتماعی اشاره کرد.

وی در این خصوص گفت: باتوجه به شیوع بیماری کرونا و به منظور پیشگیری از گسترش بیماری و حمایت از حوزه درمان جامعه ضمن حمایت از کارکنان مبتلا به بیماری کرونا و همکاری در انجام دورکاری کارکنان دارای بیماری های زمینه ای ، اقدام به تهیه و توزیع برخی از اقلام برای بیماران و کادر درمان بیمارستان های امام حسین (ع) ، امام خمینی (ره)، فیروزآبادی، طرفه، ضیائیان، لولاگر و بهارلوی تهران، شهدای پاکدشت، شهدای ورامین و رباط کریم کرد.

وی ادامه داد: کمک به تکمیل و تجهیز بیمارستان خیریه آیت ا.. خوانساری اراک ، کمک به تجهیز درمانگاه فرهنگیان الیگودرز ، کمک به بیمارستان و مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی روان‌پزشکی ابن سینا و دکتر حجازی شهر مشهد از دیگر اقدامات بانک مسکن در حوزه حمایت از بخش درمان و بیمارستان های کشور است.

آقاملایی به حمایت بانک مسکن از حوزه مدرسه سازی نیز اشاره و در این خصوص گفت : افتتاح مدرسه 4 کلاسه در شهرستان کلاله کردکوی استان گلستان ، افتتاح مدرسه 6 کلاسه دهستان کرکولی بخش جرگلان شهرستان رازوجرگلان استان خراسان شمالی ، افتتاح دبستان 12 کلاسه در شهرستان خرمشهر استان خوزستان از اقدامات بانک مسکن در راستای توسعه فضای آموزشی در کشور است که مدرسه 6 کلاسه روستای استرود بخش بزینه رود شهرستان خدابنده استان زنجان نیز در هفته دولت افتتاح شد.

وی درخصوص تهیه و توزیع اقلام آموزشی در این مدارس به تجهیز مدرسه سلطان آباد گلستان، ارسال لوازم التحریر به خیریه مشیز در استان‌های کرمان، قزوین، سیستان و بلوجستان، بوشهر و تهران و اهدای 100 تبلت به دانش آموزان مناطق محروم اشاره کرد.

کمک 10 میلیاردریالی به کمپین دوباره زندگی (آزادی زندانیان غیر عمد)، کمک به آزادی 14 زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد از محل کمک های کارکنان بانک و حساب کمک های مردمی و تجهیز اماکن ورزشی استان سیستان و ورزشگاه شهید طباطبایی زابل از دیگر مواردی بود که آقاملایی از آنها به عنوان اقدامات شاخص بانک مسکن در مسوولیت اجتماعی برشمرد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000