مدیرعامل بانک مسکن در معارفه عضو جدید هیات مدیره تاکید کرد:

استفاده از مدیران جوان و متخصص در بدنه مدیریتی

مدیرعامل بانک مسکن ضمن تبریک به عضو جدید هیات مدیره این بانک، بر شایسته سالاری و استفاده از مدیران جوان و متخصص در بدنه مدیریتی تاکید کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، دکتر محمود شایان در جلسه معارفه علی کمالی عضو جدید هیات مدیره بانک مسکن با تاکید بر اینکه باید نیروهای جوان را در راستای شایسته سالاری شناسایی کنیم، اظهار داشت: در زمان تغییر یا بازنشسته شدن ارکان مدیریتی ستاد و صف حتما باید تکریم مدیران قبلی مورد توجه قرار گیرد چرا که مدیران بانک سالیان سال تلاش کرده است.
مدیرعامل بانک مسکن با بیان اینکه هدایت کشتی در شرایط طوفان هنر است، خطاب به اعضای هیات مدیره و هیات عامل بانک تاکید کرد: نیروهای فنی و متخصص باید در شرایط سخت و مواج، این کشتی را به سرمنزل مقصود هدایت کنند.
وی، انسجام و همدلی را مهمترین اولویت مدیران عنوان کرد و گفت: استراتژی ما در بانک مسکن این است تا مدیران جوان با تجربه و متخصص را در رده مدیریتی به کار گیریم تا بهره‌وری بانک بیش از پیش افزایش یابد.
مقام عالی بانک، درباره عضو جدید هیات مدیره بانک نیز گفت: آقای کمالی یکی از مدیران مستعد و خوش فکر است و امیدوارم استقرار وی در تصمیمات بانک اثر بخش باشد.

گفتنی است علی کمالی عضو جدید هیات مدیره بانک مسکن،پیش از این مدیریت امور شعب استان هرمزگان در این بانک را برعهده داشت.

6008009/5/2022 7:05:14 PMhttp://hibna.ir/media//Image/2022/09/202209102339064249_Thum.jpgارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000