اعطای بیش از ۲۷ هزار میلیارد ریال تسهیلات طرح نهضت ملی در غرب تهران

مدیر شعب بانک مسکن در منطقه غرب تهران از اعطای بیش از 27 هزار میلیارد ریال تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن در این مدیریت خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، ایرج نیک بنیاد مدیر شعب منطقه غرب تهران با اشاره به نقش مهم بانک مسکن در تامین مسکن کشور و حساسیت مسوولیت محوله به این بانک در قالب طرح نهضت ملی، عزم و اراده جمعی را در تحقق اهداف تعیین شده در این بخش بسیار تاثیرگذار دانست.

مدیر شعب منطقه غرب تهران بیان کرد: تا نیمه شهریور ماه سال جاری، در این مدیریت با تعداد 49 فقره قرارداد منعقده برای ساخت 8 هزار و 310 واحد مسکونی، بالغ بر 27 هزار میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح نهضت ملی مسکن پرداخت شده است.

وی درخصوص جزئیات تسهیلات طرح نهضت ملی مسکن در منطقه افزود: از مجموع قراردادهای منعقده در این منطقه، 26 فقره قرارداد مربوط به ساخت 6 هزار 818 واحد توسط تعاونی ها و 23 فقره قرارداد مربوط به ساخت یک هزار و 492 واحد توسط خودمالکین می باشد.

ایرج نیک بنیاد اظهار داشت: 20 شعبه از 70 شعبه منطقه در حال پرداخت تسهیلات طرح یادشده هستند که 12 شعبه در شهر تهران، 5 شعبه در محدوده حوزه جنوب غرب استان تهران و 3 شعبه در محدوده شعب حوزه غرب استان تهران در این خصوص به انجام وظیفه مشغول می باشند.

نیک بنیاد با اشاره به اقدامات صورت پذیرفته در مدیریت منطقه غرب تهران در بخش پروژه های طرح مسکن مهر نیز گفت: در این مدیریت برای 159 هزار و 715 واحد مسکونی مسکن مهر قرارداد منعقد شده و تا پایان اسفندماه سال 1400 بالغ بر 132 هزار و 328 واحد تعیین تکلیف شده است.

وی افزود: تا نیمه شهریور ماه سال جاری نیز بالغ بر 3 هزار و 468 واحد دیگر به مرحله فروش اقساطی رسیده و واحدهای باقیمانده نیز در دست پیگیری و تعیین تکلیف می باشد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000