معاون مسکن شهری بنیاد مسکن خبر داد:

۸۳ هزار واحد مسکن شهری تحت مسئولیت بنیاد وارد مرحله ساخت شد

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۰۷/۰۲
معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اعلام اینکه در برنامه است تا در آذرماه سال جاری ۲ هزار واحد مسکونی شهری نهضت ملی تحت مسئولیت بنیاد بهره‌برداری شود تعداد واحدهای شهری را که وارد مرحله ساخت شدند ۸۳ هزار واحد برشمرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا، حمیدرضا سهرابی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی وضعیت اجرای طرح نهضت ملی مسکن را در شهرهای تحت مسئولیت بنیاد اعلام کرد.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: وزارت راه و شهرسازی اراضی احداث ۲۶۰ هزار واحد مسکونی را به بنیاد مسکن معرفی کرده است که از این میزان زمین اراضی اختصاص یافته حدود ۱۴۰ هزار واحد یا متقاضی ندارند و یا ثبت‌نامی برای آنها انجام نشده است.

سهرابی ادامه داد: هم‌اکنون حدود ۱۰۴ هزار متقاضی واریز وجه کرده اند و ۸۳ هزار واحد مسکونی شهری طرح نهضت ملی به مرحله ساخت رسیده است.

وی در خصوص تعداد واحدهایی که در سال جاری تکمیل و بهره‌برداری می شود، گفت: در برنامه است تا آذرماه سال جاری حدود ۲ هزار واحد مسکن نهضت ملی شهری تحت مسئولیت بنیاد در سال جاری به افتتاح برسد و تحویل متقاضیان شود.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000