اجرای طرح‌ نهضت ملی مسکن بر اساس محله‌محوری و مسجد محوری

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۰۷/۱۱
جلسه شورای مسکن به منظور بررسی روند اجرای طرح نهضت ملی در استان‌های کشور در ساختمان دادمان به ریاست وزیر راه و شهرسازی برگزار شد و در این نشست بر اجرای طرح بر اساس محله‌محوری و مسجد محوری تاکید شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، جلسه پایش مسکن ۱۰ مهر به ریاست رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی برای بررسی روند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در برخی استان‌های کشور با حضور هادی عباسی قائم مقام وزیر در طرح نهضت ملی مسکن و سایر معاونان بخش مسکن در ساختمان دادمان برگزار شد.

در این نشست برخی از استان‌ها از جمله خراسان جنوبی، یزد، بوشهر، فارس و کرمان به ارایه آماری از اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان خود پرداختند.

در این استان‌ها بر احداث مسکن به صروت یک طبقه تأکید شد. همچنین امکان تهاتر واحدهای موجود در بافت فرسوده با واحدهای احداثی مورد تأیید قرار گرفت.

رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در این نشست،‌ بر جلب مشارکت مردمی برای اجرای طرح تاکید کرد و از اهتمام وزارتخانه برای اجرای مردمی تولید مسکن خبر داد.

هادی عباسی‌اصل قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح نهضت ملی مسکن و معاون مسکن و ساختمان وزارتخانه ضمن اعلام پایش اجرای طرح نهضت ملی مسکن در تمامی استان‌های کشور بر اجرای طرح بر اساس محله‌محوری و مسجد محوری تاکید کرد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000