وزارت راه و شهرسازی متعهد به تحویل واحدهای نهضت ملی در زمان مقرر است

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۰۷/۱۹
وزیر راه و شهرسازی در مراسم آغاز عملیات اجرایی ۲۰ هزار واحد مسکونی ویلایی در شهر جدید امیرکبیر تصریح کرد: معاونت مسکن و ساختمان و شرکت عمران شهرهای جدید متعهد هستند تا متقاضیانی که سهم آورده خود را در زمان مقرر واریز می‌کنند واحدهای مسکونی خود را حداکثر ۳۰ ماهه تحویل بگیرند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، رستم قاسمی ۱۸ مهر در سفر به استان مرکزی و در حاشیه مراسم کلنگ‌زنی ۲۰ هزار واحد مسکونی ۲۵۰ متری یک طبقه حیاط‌دار در شهر جدید امیرکبیر در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد: احداث واحدهای ویلایی طرح نهضت ملی مسکن در شهر جدید امیرکبیر به عنوان واحدهای نمونه احداث می‌شود. در حال حاضر ۲۰ هزار نفر ثبت‌نام کردند که تعدادی از آنها سهم خود را واریز نکرده اند که امیدوار هستیم با شروع کلنگ زنی مردم آورده خود را تامین کنند تا تکمیل زیرساخت های موردنیاز شهر به ویژه قطار حومه ای سرعت بگیرد.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: در حال حاضر ظرفیت احداث ۲۰ هزار واحد مسکونی یک طبقه در استان مرکزی ایجاد شده است که از مردم دعوت می‌کنیم تا در شهر ویلایی امیرکبیر برای اسکان و مشارکت در طرح نهضت ملی مسکن همکاری و مشارکت داشته باشند.

عضو کابینه دولت سیزدهم تصریح کرد: معاونت مسکن و ساختمان و شرکت عمران شهرهای جدید متعهد هستند تا متقاضیانی که سهم آورده خود را در زمان مقرر واریز می‌کنند واحدهای مسکونی خود را حداکثر ۳۰ ماهه تحویل بگیرند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000