سرپرست بانک مسکن خبر داد:

پرداخت ۵ هزار و ۷۹۱ میلیاردتومان تسهیلات نوسازی بافت فرسوده

سرپرست بانک مسکن از انعقاد قرارداد ۵ هزار و ۷۹۱ میلیاردتومان تسهیلات نوسازی در بافت فرسوده خبر داد و گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ۳ هزار و ۸۹۳ میلیارد تومان تسهیلات نوسازی به ۱۴ هزار و ۳۹۰ واحد توسط بانک مسکن پرداخت شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا، دکتر علی عسکری سرپرست بانک مسکن در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، آماری از میزان تسهیلات نوسازی در بافت فرسوده ارایه کرد و توضیح داد: از ابتدای اجرای طرح نوسازی بافت فرسوده از سال ۱۳۹۸ تاکنون در مجموع ۳۸ هزار و ۷۵۸ واحد برای دریافت تسهیلات نوسازی به بانک مسکن معرفی شد که بانک تاکنون با ۳۷ هزار و ۷۷۶ واحد به میزان ۵ هزار و ۷۹۱ میلیارد تومان قرارداد منعقد کرده است.

سرپرست بانک مسکن ادامه داد: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون ۱۴ هزار و ۸۰۱ واحد متقاضی دریافت تسهیلات نوسازی در بافت فرسوده به بانک مسکن معرفی شد و بانک تاکنون با ۱۴ هزار و ۳۹۰ واحد برای پرداخت تسهیلات قرارداد منعقد کرده است.

عسکری مبلغ قرارداد منعقد شده از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون را ۳ هزار و ۸۹۳ میلیارد تومان برشمرد.

وی یادآور شد: از سال ۱۳۹۸ تا پایان مردادماه ۱۴۰۰ نیز تعداد ۲۳ هزار و ۹۵۷ واحد برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شدند که بانک طی این مدت با ۲۳ هزار و ۳۸۶ واحد قرارداد منعقد کرد و یکهزار و ۸۹۸ میلیاردتومان تسهیلات به این تعداد از واحد در مدت اعلام شده پرداخت شد.



ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000