در شش ماهه اول سال جاری رخ داد؛

اعطای بیش از ۲۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در بانک مسکن

مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن خبر داد: بانک مسکن در شش ماهه اول سال 1401 بیش از 21 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به 14هزار و 52 نفر متقاضی که از طریق این بانک اقدام کرده‌اند، اعطا کرده است.
پایگاه خبری بانک مسکن

مهدی سندگل نظامی مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن درگفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا گفت: بانک مسکن در راستای تحکیم کانون خانواده و اجرای سیاست‌های حمایتی دولت سیزدهم در سال جاری اقدام به ارایه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان گرامی کرده است.

وی افزود: بر همین اساس تا تاریخ 24 مهرماه سال جاری 24 هزار و 939 نفر در صف انتظار دریافت این تسهیلات در بانک مسکن قرار داشته‌اند. این درحالی است که تا تاریخ مزبور 41 هزار و 539 نفر در سایت بانک مسکن ثبت نام کرده‌اند.

سندگل نظامی تصریح کرد: بانک مسکن از ابتدای سال جاری تا تاریخ 24 مهرماه 21 هزار و480 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرده و تعداد افراد تعیین شده در سال 1401 برای دریافت این تسهیلات 16 هزار و 600 نفر است.

گفتنی است، یک هزار و 499 نفر از متقاضیانی که برای اخذ این تسهیلات از طریق بانک مسکن اقدام کرده‌اند، پس از ثبت‌نام نسبت به دریافت آن انصراف داده‌اند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000