رشد ۲۶۵ درصدی ارائه تسهیلات در بانک مسکن استان مازندران در نیمه نخست سال / اعطای ۲۸ هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش مسکن استان

مدیر شعب بانک مسکن استان مازندران با ارایه گزارشی از تحقق بیش از صد در صدی اهداف در شاخص های تسهیلاتی مجموعه خود در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

سید حسین حاجی پور مدیر شعب بانک مسکن استان مازندران در گفت و گو با خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن ـ هیبنا؛ گفت : این مدیریت در شش ماهه ابتدای سال جاری 10 هزار و 339 فقره تسهیلات ، به مبلغ 30 هزار میلیارد ریال در بخش های مختلف اقتصادی پرداخت کرده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته در حدود 265 درصد رشد داشته است.

حاجی پور به جزییات تسهیلات پرداختی بانک مسکن اشاره کرد و افزود: از مجموع تسهیلات پرداختی، 8 هزار و 745 فقره به مبلغ 28 هزار میلیارد ریال در بخش مسکن و یک هزار و 594 فقره به مبلغ 2 هزار میلیارد ریال در سایر بخش های اقتصادی پرداخت شده است.

وی تامین مالی پروژه های بخش مسکن و ایجاد رونق در ساخت و ساز را رسالت اصلی بانک مسکن عنوان کرد و افزود: با پرداخت تعداد 915 فقره تسهیلات مشارکت مدنی به مبلغ 20 هزار میلیارد ریال، 233 درصد رشد را در این بخش شاهد هستیم.

حاجی پور در ادامه به تسهیلات پرداختی مدیریت مازندران در طرح نهضت ملی مسکن اشاره کرد و اظهار داشت: در حوزه طرح نهضت ملی مسکن تا کنون تعداد 702و1 پروژه با تعداد 215و13 واحد به بانک معرفی شده که از این تعداد 776 پروژه با تعداد 590و6 واحد به مبلغ 19 هزار و 845 میلیارد ریال قرار داد منعقد شده است .

مدیر شعب بانک مسکن استان مازندران در ادامه به پرداخت تسهیلات در حوزه مسوولیت های اجتماعی و حمایتی بانک اشاره کرد و افزود : تعداد 406 فقره به ملغ 358 میلیارد و 400 ملیون ریال تسهیلات به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و 139 فقره به مبلغ 124 میلیارد و 300 میلیون ریال به افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی پرداخت شده است.

حاجی پور در پایان گفت: کارکنان مجموعه بانک مسکن با تلاش خستگی ناپذیر و کوشش بی وقفه به نقش محوری خود در تامین مالی بخش مسکن به عنوان موتور محرک رونق اقتصادی ، ایجاد اشتغال و خروج از رکود با رعایت ضوابط و صرفه و صلاح بانک واقف و متعهد هستند.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000