عملکرد درخشان بانک مسکن استان خراسان رضوی در نیمه نخست سال / رشد ۲۴۹ درصدی در مبلغ و ۱۲۷ درصدی در تعداد تسهیلات اعطایی

مدیر شعب بانک مسکن استان خراسان رضوی با ارایه گزارشی از تحقق درصدهای بالای صد در تمامی شاخص ها از عملکرد درخشان مجموعه خود در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

مصطفی تقوی مدیر شعب بانک مسکن خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن ـ هیبنا درخصوص عملکرد بانک مسکن استان در نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت: عملکرد 68 شعبه استان در حوزه اعتباری تا پایان شهریورماه منجر به پرداخت تعداد 15،428 فقره تسهیلات به مبلغ بالغ بر 29،651میلیارد ریال شده است.

وی ادامه داد: بر این اساس از لحاظ مبلغ تسهیلات 249 درصد و از نظر تعداد تسهیلات پرداختی 127 درصد رشد را در استان خراسان رضوی شاهد هستیم.

مدیر شعب بانک مسکن خراسان رضوی همچنین عملکرد شعب این مدیریت در حوزه وصول نقدی را خوب ارزیابی کرد و گفت: با توجه وصول نقدی به مبلغ 13،910 میلیارد ریال تا پایان شهریورماه ، افزایش143درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته ثبت شده است.

وی در ادامه سخنان خود گفت: از 15.428 فقره تسهیلات به مبلغ 29,651,645 میلیون ریال پرداخت شده در شش ماهه نخست سال جاری ، بیشترین رشد تسهیلات متعلق به بخش قرض الحسنه با رشد 232 درصدی در تعداد تسهیلات پرداخت شده است که نشان از حمایت بانک مسکن از اعطای تسهیلات ارزان قیمت به اقشار مختلف مردم است.

مدیر شعب بانک مسکن خراسان رضوی به اقدامات این مدیریت درخصوص طرح اقدام ملی مسکن اشاره کرده و از انعقاد قرارداد 4هزار و 500 واحد مسکونی به مبلغ 15.635 میلیارد ریال در قالب 372 پروژه از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این استان خبر داد.

تقوی در پایان سخنان خود موفقیت بدست آمده در بخش های مختلف عملکرد بانک مسکن استان خراسان رضوی را نتیجه راهبری و پشتیبانی مناسب ستاد مدیریت، برنامه ریزی خوب مسوولان شعب و تلاش خستگی ناپذیر و قابل تقدیر تمامی کارکنان استان دانست و ابراز امیدواری کرد با شتابدهی بیشتر فعالیت ها شاهد تحقق بیشتر اهداف در پایان سال باشیم.


کلید واژه ها


ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000