نتایج چهل و دومین دوره قرعه‌کشی جوایز حساب‌های قرض الحسنه پس‌انداز بانک مسکن

نتایج چهل و دومین دوره قرعه کشی جوایز حساب‌های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن اعلام شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، اسامی برندگان چهل و دومین دوره قرعه‌کشی جوایز حساب‌های قرض الحسنه پس‌انداز بانک مسکن اعلام شد.

مشتریان گرامی می‌توانند از طریق وبسایت بانک مسکن به آدرس www.bank-maskan.ir از نتایج این قرعه کشی اطلاع حاصل کنند و با وارد کردن شماره حساب قرض الحسنه و یا کد ملی خود در درگاه تعیین شده، اطلاعات مربوط به نتایج قرعه‌کشی را از وبسایت بانک مسکن دریافت کنند.

همچنین نتایج این دور از جوایز حساب‌های قرض الحسنه بانک مسکن از طریق پیامک نیز به اطلاع برندگان گرامی رسیده است.

لازم به ذکر است، در این دوره بیش از 3 میلیون و 360 هزار نفر مشمول قرعه کشی جوایز بانک مسکن بودند که بر این اساس 336 هزار و 152 فقره جایزه به برندگان تعلق گرفت.

طی این مرحله حساب‌هایی قرض الحسنه‌ای که از تاریخ اول مردادماه 1400 تا 31 تیرماه 1401 در بانک مسکن افتتاح شده‌اند و تا روز قرعه کشی به مدت 90 روز متوالی دارای مانده حداقل 500 هزار ریال بودند، مشمول انجام قرعه‌کشی قرار گرفتند.

ضمن اینکه برای مبلغ 500 هزار ریال و بیشتر به ازای یک صد هزار ریال در هر روز یک امتیاز در نظر گرفته شد.

این دوره از مرحله قرعه کشی بانک مسکن شامل جوایزی از جمله 10 فقره کمک هزینه یک میلیارد ریالی خرید واحد مسکونی، 401 فقره کمک هزینه خرید خودرو داخلی به مبلغ 400 میلیون ریال، 1401 فقره کمک هزینه 200 میلیون ریالی خرید لوازم خانگی، 2 هزار و 401 فقره کمک هزینه 40 میلیون ریالی خرید صنایع دستی، 49 هزار و 626 هزار فقره جایزه نقدی 10 میلیون ریالی و هزاران جایزه نقدی دیگری بود که به قید قرعه به مشمولین و دارندگان حساب‌های قرض الحسنه بانک مسکن اعطا شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000