دکتر عسکری با اشاره به عملکرد بانک مسکن تا پایان مهرماه سال جاری تصریح کرد:

حرکت رو به رشد اعطای تسهیلات بانک مسکن در سال ۱۴۰۱/ افزایش ۴۵۰ درصدی تسهیلات اعطایی مشارکت مدنی

سرپرست بانک مسکن از رشد ۴۵۰ درصدی پرداخت تسهیلات مشارکت مدنی در این بانک خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، دکتر علی عسکری سرپرست بانک مسکن از اعطای بیش از 74 هزار میلیارد تومان تسهیلات در این بانک طی هفت ماهه سال جاری خبر داد.

وی با بیان اینکه تا پایان مهرماه سال جاری مبلغ کل تسهیلات اعطایی بانک مسکن از 74 هزار میلیارد تومان عبور کرده است، بیان داشت: تسهیلات اعطایی در مقایسه با مبالغ اعطایی طی دوره مشابه سال گذشته معادل199/6 درصد افزایش داشته است.

سرپرست بانک مسکن افزود: تسهیلات اعطایی مشارکت مدنی بانک مسکن طی هفت ماهه سال جاری بیش از 45 هزار میلیارد تومان است که در مقایسه با نوع تسهیلات اعطایی در دوره مشابه سال گذشته معادل 452/5 درصد افزایش داشته است.

دکتر عسکری میزان تسهیلات اعطایی در بخش‌های مختلف بانک مسکن را رو به رشد خواند و گفت: در بخش جعاله طی هفت ماهه سال جاری مبلغ 3 هزار و 300 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده که نسبت به دوره مشابه سال قبل معادل 60/6 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

وی تسهیلات پرداختی بانک مسکن در بخش خرید سال 1401 تا پایان مهرماه را بیش از 8 هزار و 600 میلیارد تومان بیان کرد که این تسهیلات در بخش‌های مسکن و غیر مسکن پرداخت شده است.

همچنین سرپرست بانک مسکن از افزایش معادل 105/5 درصدی پرداخت تسهیلات خرید (بخش‌های مسکن و غیر مسکن) این بانک در مقایسه با سال گذشته خبر داد.

دکتر عسکری با اشاره به رشد اعطای تسهیلات در بانک مسکن گفت: رشد اعطای تسهیلات بانک مسکن در سال جاری نشان دهنده حضور فعال این بانک در برنامه‌های دولت سیزدهم است. بانک مسکن سعی کرده ضمن اعطای تسهیلات در بخش مسکن در حوزه پرداخت تسهیلات غیر مسکن نیز فعالانه نقش بازی کند و همین امر باعث رشد چشمگیر میزان تسهیلات‌دهی بانک شده است.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000