اجرای گام دوم طرح نهضت ملی و تکمیل و تحویل مساکن مهر از اولویت‌های امروز شهرهای جدید

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۰۸/۲۱
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، اجرای گام دوم طرح نهضت ملی و تکمیل و تحویل مساکن مهر، پروژه‌های زیربنایی و روبنایی و مترو اولویت‌های شهرهای جدید دانست و بر پیگیری آن‌ها تاکید کرد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علیرضا جعفری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید در نشستی که با حضور اعضای هیأت مدیره و مدیران شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره و مدیران شرکت عمران شهرجدید مهستان برگزار شد، هدف از این نشست را تقدیر و تشکر از مجموعه و مدیرعامل این شهر و بررسی مسائل و مشکلات و محدودیت‌های شهرجدید مهستان بیان کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: مدیریت فضای اجتماعی زمان حاضر کشور با توسعه و آبادانی کشور و افزایش رضایتمندی مردم انجام خواهد شد.

وی افزود: مهمترین نکاتی که امروز باید دنبال شود اجرای گام دوم طرح نهضت ملی، تکمیل و تحویل مساکن مهر، پروژه‌های زیربنایی و روبنایی و مترو است.

جعفری با تاکید بر کارمند محور نبودن و حل مشکلات مردم با فرهنگ انقلابی جهادی اظهار کرد: همه دستگاه‌ها باید تلاش کنند تا مشکلات شهر جدید مهستان حل شود و مردم از مسکن مناسب، امکانات و خدمات پایدار استفاده کنند.

وی ساخت مسکن برای مردم و افزایش رضایتمندی را مهم خواند و افزود: بررسی موانع پیش روی شهر مهستان و تصمیم‌گیری برای رفع آن‌ها و شتاب‌بخشی در پیشرفت پروژه‌ها باید در اولویت باشد.

وی تاکید کرد: هم اکنون متعهد هستیم ۸ هزار واحد مسکن در شهر مهستان به مردم تحویل دهیم اما با مشکلاتی همچون تامین منابع و اعتبارات در این حوزه مواجه هستیم.

جعفری، گفت: با توجه به جمعیت پذیری که در طرح ملی مسکن برای شهر مهستان در نظر است توسعه زیرساخت‌ها و زیربناهای شهری باید بیشتر رشد کند.

معاون وزیر تاکید کرد: در بخش سرانه خدماتی مهستان نسبت به جمعیت موجود آن کمبود داریم و تلاش داریم تا شرایط کیفیت زندگی و الگوی زیست اسلامی در این شهر را فراهم کنیم.

جعفری تصریح کرد: باید تحولی در شهر مهستان ایجاد و همه امکانات و زیرساخت‌های شهری مهیا و رضایت مردم جلب شود.

به گزارش شرکت عمران شهرهای جدید، در این نشست مسائل و مشکلات پروژه های عمرانی شهرجدید مهستان از جمله تامین نقدینگی برای تکمیل مساکن مهر و دیگر پروژه‌ها و تعیین تکلیف پیمانکارانی که عملکرد مناسبی ندارند، مطرح شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000