با حضور مدیران ارشد بانک در بوشهر انجام شد؛

معرفی خدمات بانک مسکن برای شرکت‌های بزرگ پتروشیمی ایران

مدیران ارشد بانک مسکن با سفر به استان بوشهر با مدیران شرکت‌های بزرگ و بنام پتروشیمی ایران مستقر در شهرستان عسلویه مذاکره و گفت‌وگو کردند.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا، صابر عسکرپور عضو هیات مدیره و معاون مدیرعامل بانک مسکن در امور مالی به همراه علی کشاورز عضو هیات عامل و معاون مدیرعامل در امور شعب و بازاریابی و مهدی احمدی مدیر امور منطقه غرب کشور با سفر به این استان با مدیران شرکت‌های پتروشیمی پارس، صنایع پتروشیمی مبین انرژی خلیج فارس و پلیمر آریاساسول دیدار و ویژگی‌ها و خدمات انحصاری بانک مسکن را برای مسوولان این شرکت‌ها تشریح کردند.

در این نشست، عضو هیات مدیره بانک و دیگر اعضای هیات همراه، شرایط اعطای انواع تسهیلات و چگونگی استفاده از این حساب‌ها را تشریح و به ابهامات و سوالات متعدد مطرح شده از سوی مدیران ارشد شرکت‌های پتروشیمی پاسخ لازم داده شد.

عسکرپور با تقدیر از تعاملات و خدمات شرکت‌های پتروشیمی با بانک اظهار داشــت: انتظار ما این است که میزان تعاملات فی مابین شرکت‌های پتروشیمی با بانک افزایش یابد.

عضو هیات مدیره و معاون امور مالی بانک مسکن با اشاره به عملکرد بانک مسکن در سال گذشته و ورود آن به وضعیت ســوددهی گفت: بانک مسکن ضمن انجام وظایف و تکالیف محوله و عمل به رسالت اجتماعی خود به عنوان یک بانک دولتی تخصصی در بخش مســکن، عملکرد مناسبی در راســتای بهبود وضعیت سودآوری داشته اســت.

وی افزود: در فرآیند برگزاری مجمع بانک، تکالیف جدیدی بر عهده بانک گذاشته شده که در اسرع وقت مدیران ارشد بانک انجام این تکالیف را در دستور کار قرار دادند و از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به تقویت توان مالی بانک برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن اشاره کرد.

عضو هیات عامل بانک مسکن نیز در این نشست گفت: بانک با افزایش پویایی و انعطاف‌پذیری خود و انجام اقدامات هوشمندانه و با تمهیدات خاصی که در راستای احترام به مشتریان و بازار هدف خود انجام داده است، توانسته است محصولات جدید خود را برای اشخاص حقیقی و حقوقی مختلف ارائه کند.

وی ادامه داد: بانک مسکن فعالیت بسیار گسترده و مقبولی در تمامی بخش‌هایی که سیستم بانکی می‌تواند ارائه خدمت دهد انجام داده است.

کشاورز علت برگزاری چنین جلساتی را با توجه به منافع مشترک، افزایش بهره‌وری و تقویت و تجهیز هرچه بیشتر منابع عنوان داشت و ضمن خوش‌بینی از تشکیل چنین جلساتی، آمادگی بانک مسکن را برای ارائه هرگونه خدمات به بهترین نحو اعلام و تصریح کرد: دوست داریم آن‌طور که شایسته است به مشتریان خود در بانک مسکن ارائه خدمات کرده و رضایت آنان را جلب کنیم.

در این نشست‌ها فریدون امیری مدیر مالی شرکت پتروشیمی پارس، امید شهر آزاد مدیر مالی شرکت صنایع پتروشیمی مبین انرژی خلیج فارس و قنواتی مدیر مالی شرکت پلیمر آریاساسول از عملکرد بانک مسکن در ارائه خدمات متنوع به شرکت و کارکنان آن تشکر و قدردانی کردند.

همچنین این مدیران به این که موضوع بانک مسکن بانکی دولتی است و در خانه‌دار کردن اقشار جامعه نقش محوری را ایفا کرده است نیز اذعان کردند.

در ادامه، هر یک از مدیران توضیحاتی را در مورد فعالیت‌های شرکت‌هایشان بیان داشتند و افزودند: باید هدف از برگزاری این نشست‌ها به گونه‌ای باشد که هر دو طرف معامله منتفع و اصل برد برد رعایت شود.

در پایان این نشست مدیران شرکت‌های پتروشیمی‌های بزرگ اظهار امیدواری کردند که تعاملات خود را با بانک مسکن گسترش و در قبال آن بیشتر از خدمات و تسهیلات بانک استفاده کنند.

گفتنی است در این بازدید، مدیر شعب بوشهر، معاون مدیریت، رییس شعبه بندر کنگان و رییس دایره ارتباطات و بازاریابی مدیریت شعب بانک مسکن بوشهر نیز حضور داشتند.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000