با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام گرفت؛

رونمایی از سامانه پایش روزانه پروژه‌های طرح نهضت ملی در شهرهای جدید

دسته بندی : اخبار مسکن
۱۴۰۱/۰۸/۲۴
سامانه پایش روزانه پروژه‌های طرح نهضت ملی همزمان با شروع فعالیت عمرانی حدود ۱۰۰هزار واحد مسکونی در گام دوم طرح نهضت ملی رونمایی شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن هیبنا به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، سامانه پایش روزانه پروژه های طرح نهضت ملی همزمان با شروع فعالیت عمرانی حدود ۱۰۰هزار واحد مسکونی در گام دوم طرح نهضت ملی با حضور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، علیرضا جعفری معاون وزیر و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و سایر معاونان مربوطه رونمایی شد.

گفتنی است این سامانه توسط دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت عمران شهرهای جدید طراحی و راه اندازی شده است که با ایجاد ارتباط سیستمی، اطلاعات مورد نیاز را از منابع داده‌های مختلف همچون بانک اطلاعات زمین بصورت روزانه دریافت و بصورت اطلاعات ارزشمند و تصمیم ساز از طریق اینترنت و تلفن همراه در دسترس مدیران اجرایی قرار می‌دهد.

همچنین این سامانه مکان محور طراحی شده و قابلیت دسترسی به اطلاعات پروژه را نیز دارد.دفتر فناوری اطلاعات در نظر دارد این سامانه به سرعت مراحل توسعه خود را طی نماید تا بتواند در سایر حوزه های عملکردی نیز مورد بهره برداری قرار گیرد و در کوتاهترین زمان ممکن اطلاعات موردنیاز را فراهم آورد.

در خصوص موضوعات مرتبط با هوشمند سازی شهری این رویکرد در دستور کار قرار دارد که بتوان با بهره گیری از تکنولوژی‌های موجود و به خدمت‌گیری آنها در ارائه آمار و اطلاعات در جهت بهبود فرآیندهای جاری قدم موثری برداشته شود؛ از این رو مسئله تشکیل کمیته هوشمند سازی شهرهای جدید اقدامات اجرایی در محورهای مختلف با همکاری سایر دفاتر هم‌اکنون در حال بررسی است و مصوبات آن جهت اجرا ابلاغ خواهد شد.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000