در نشست خبری سخنگوی اقتصادی دولت مطرح شد؛

زمان اجرای «کالابرگ الکترونیک» اعلام شد

دسته بندی : اقتصاد کلان
۱۴۰۱/۰۹/۰۱
احسان خاندوزی از اجرای آزمایشی کالابرگ الکترونیک در روز‌های آینده خبر داد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا به نقل از خبرنگار ایبِنا؛ سید احسان خاندوزی؛ سخنگوی اقتصادی دولت در نشست خبری با اصحاب رسانه به سوالات خبرنگاران درباره مهمترین مسائل اقتصادی روز کشور پاسخ داد.

وی گفت: در روز‌های آینده طرح کالابرگ الکترونیک در یک استان آغاز می‌شود. دوره آزمایشی یک ماه طول می‌کشد و پس از آن درباره اجرای کانل آن تصمیم گیری می‌شود.

خاندوزی افزود: این طرح مشکل تامین منابع ندارد و تاخیر صورت گرفته برای ایجاد زیرساختهای مورد نیاز بوده است. البته تغییرات صورت گرفته در مدیریت وزارت رفاه نیز در این تاخیر موثر بوده است.

تورم تولیدکنندگان در بخش صنعت و معدن در تابستان ۱۴۰۱ منفی شد

سخنگوی اقتصادی دولت گفت: تورم فصلی تولیدکنندگان بخش صنعت و معدن در تابستان امسال ۱۴.۸ واحد درصد کاهش یافته و به منفی ۲.۳ درصد رسیده است. شاخص بهای تولیدکننده به عنوان نمادی پیشرو در بررسی تورم مصرف کننده است و تغییرات آن بیانگر تغییر در تورم مصرف کننده در آینده است.

بیش از ۳ میلیارد دلار ارز دارو تأمین شد

خاندوزی افزود: بانک مرکزی اعلام کرده بیش از ۳ میلیارد دلار ارز دارو را تامین کرده و این حوزه را در اولویت تأمین ارز قرار داده است.

تخصیص ۸۰ هزار میلیارد تومان بودجه عمرانی

به گفته سخنگوی اقتصادی دولت: در ۶ ماهه امسال ۴۰ همت بودجه عمرانی تخصیص یافته بود و در دو ماه اخیر ۴۰ همت دیگر تخصیص یافت.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000