در نشست مشترک تاکید شد:

تداوم تعامل بانک مسکن و پلیس پیشگیری زنجان

در نشست مشترک میان مدیرشعب بانک مسکن زنجان و پلیس پیشگیری استان بر تداوم همکاری‌ها و تعامل دو نهاد تاکید شد.
پایگاه خبری بانک مسکن

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا، مهدی جمالوندی مدیر شعب بانک مسکن استان زنجان در دیدار با سرهنگ آرش خلخالی رئیس پلیس پیشگیری استان که معاونان و رئیس حوزه حراست مدیریت نیز حضور داشتند، عنوان کرد.

در این نشست که به منظور گسترش تعاملات و همکاری فی مابین، جمالوندی گفت: امنیت یکی از مهم‌ترین نیازهای جوامع بشری محسوب می‌شود و حس امنیت آرامش را در جامعه ایجاد خواهد کرد.

مدیر استان به حضور شبانه‌روزی، مقتدرانه و مشفقانه نیروی انتظامی در کنار سایر قوای مسلح که سعی در برقراری صلح، نظم و امنیت در جامعه دارند، اشاره و از رئیس پلیس پیشگیری استان زنجان و تمامی کارکنان جان برکف نظامی و انتظامی صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

سرهنگ آرش خلخالی رییس پلیس پیشگیری استان زنجان نیز با تقدیر و تشکر از مدیریت و مجموعه بانک مسکن استان زنجان، بر تداوم تعامل و همکاری این دو دستگاه اجرایی تاکید کرد.

سرهنگ خلخالی، پلیس پیشگیری را یکی از بزرگ‌ترین ‌زیرمجموعه‌های انتظامی کل کشور برشمرد که تمامی کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی، یگان‌های حفاظت، پلیس‌های افتخاری، پلیس فرودگاه‌ها و پلیس راه‌آهن، یگان‌های امداد و ... تحت نظر آن فعالیت می‌کنند.

رئیس پلیس پیشگیری استان افزود: از اینکه در برقراری نظم و امنیت کشور در حال انجام وظیفه هستیم، بسیار مفتخریم و مخلصانه در زیر سایه حضرت ولیعصر (عج) و زعامت مقام معظم رهبری به‌طور شبانه‌روزی در خدمت آحاد مردم شریف و همیشه در صحنه وطن عزیزمان هستیم.ارسال نظر

تعداد کاراکتر 0 از 4000